• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KETHAMINAPRAHA 4 - rozšiřte naše řady .)
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    TUTO SOBOTU



    Muzete tam potkat i me s merchem #nuslemore :)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    SINEAD: tak to rozumim, my máme menší děti a dávat puberťákovi 18m2 pokoj by byl hřích :)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    PSYKUK: Oranzova svine to je :)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    DIRTJUMPER: No on je ve hre jeden pubertak, kterej kdyz nebude mit svuj pokoj, bude zle :)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    SINEAD: jasný v pohodě. jinak bydleli jsme v něm dva dospělí a dvě děti a úplně v pohodě, právě díky velikosti těch pokojů, ale chápu...
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Ta starostka je fakt slusna dilina. Nedavno jsme byli na vitani obcanku a tak hroznej prohev jsem snad jeste neslysel ;)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    DIRTJUMPER: Moc dik, ale 2 mistnosti je moc malo...
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: no že se tam objevil kámen jsem si všimnul, ale od tý doby to tam zase dál zarůstá trávou :)
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    DIRTJUMPER:

    Asi to poklepání na šutr bylo jen gesto před volbama ....

    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Přesně tak... je to 3. patro/4. podlaží s výhledme právě na ten park/školku.... S důchoďákem začínaj už 15 let, tak netušim :)
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    DIRTJUMPER:Takže Hudečkova 2036. Tenhle development se mi pořád líbí. Jaký to je patro ? Kdy začnou naproti s tim důchodákem ?
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    SINEAD: budeme pronajímat od poloviny září až začátku října velkej byt 2kk v ulici Hudečkova. Samotnej byt 69m2 + 9m2 lodžie + 4m2 + parkovací stání v domě. V domě je taky nonstop recepce s ostrahou, což je fajn na přebírání balíků apod, když člověk není doma...
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Cus, shanim podnajem nekde u Vysehradu a sirsi okoli, nabizim bezproblemove a maximalne spolehlive podnajemniky. Stredne velky byt, idealne 3kk. Kdybyste mel nekdo tip mimo realitky, dejte vedet. Dik!
    SILVESTRAGON
    SILVESTRAGON --- ---
    PAJOVA: Já zase literárněakademický časy (raný nultý léta), jistě jsme se tam všichni potkávali :)
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    SEKELLE: Jooo Reznici, tam jsem travila gymplcasy
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    A jinak potvrzuju, že pokud skejsnete po půlnoci na Spořilově na sídlišti, tak v Pension Spořilov je non-stop recepce, kde se dá koupit jídlo jako třeba sušenky, chipsy nebo bagety a taky alko a nealko pití na cestu.
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    PAJOVA: diky za info a doporučení :) Tech ctyrek je skoda, bejval bych sel k Reznikum, ale tam to zrusili jeste kdyz jsem tam bydlel.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    SEKELLE: Pivni Tramway ma myslim do pulnoci, pokud mas zajem o mensi pivovary. Jinak ctyrky tu zmizely a v Balounove restauraci u Brizy maji skvelou Plzen
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    THAIGRR: Hergot já už se tam musim vypravit. Mám to za barákem resp. pod barákem. Nějak to naplánuju spolu s návštěvou Zlejch časů. Nebo Pohody.
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Ahoj, po dlouhých letech se chystám o víkendu na večerní návštěvu Spořilova. A tak se chci zeptat jestli nevíte, zda je tam někde ještě nějaká čtyřka, nonstop(který není herna) nebo prostě hospoda, která má otevřeno aspoň do půlnoci? Popřípadě, nevíte jestli v ubytovně naproti centrumu maj ještě non-stop recepci, kde prodávaj bagety a pivko?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam