• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KETHAMINAPRAHA 4 - rozšiřte naše řady .)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Hoj, nemá někdo nějakou dobrou zkušenost s někým na úklid bytu na čtyřce?
    Potřeboval bych větší úklid jednorázový a nechci si pouštět do bytu někoho neprověřeného a nemám s tím zkušenosti...
    Díky
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    CLUSMAN:
    SINEAD: pyrat už neexistuje, místo toho je tam DCGC - dress code gold chain
    neodvážil jsem se vstoupit, ale většinu času to zvenku vypadá dost zavřeně
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    SINEAD: Koleje Podoli a legendarni studentsky bar U Dna! TOP! :)
    A ve Zlejch maj nahore do dvou, vetsinou, myslim.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SINEAD: Midgard má pátky a soboty do tří. Je pod Nuselákem na Jaromírově. Za mě slušný pivo, prima obsluha a přestože nejedu metal, tak dobrá a imho pozitivní atmo. Pokud chcete levný štýlo nultejch let vč. šipek a cigár uvnitř, tak naproti je Retro. To má denně snad do čtyř. Mě osobně tohle ale vůbec nesedí. V Barettě baru bacha na uberhnusný pivo (na který se tam teda asi nechodí). To jsem ani nedopil a to žádnej expert na pivo nejsem. Pohoda co si pamatuju jede do půl třetí, dobrý pivo, za mě taky prima obsluha, ale co jsem zažil tak zpravidla hodně sausage party. Nahoře na Vyšehradě o ničem nevim.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    CLUSMAN: Pyrat bar me teda desi... ale Baretta je asi OK.
    CLUSMAN
    CLUSMAN --- ---
    SINEAD: Barreta, pohoda, spelunka, pyrat
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    Pohoda na Otakarce miva dlouho do rano
    SM3
    SM3 --- ---
    Napadá mě Šambala nebo tak nějak kousek od Neklanky, ale nebyl jsem tam roky. Bylo to sezení na baru a dole sklep na party.
    Matně v mlze si pamatuji, ze jsme odcházeli snad v 8 ráno, ale standard to asi není :))
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Simvas, je nekde v okoli Vysehradu, Nusle, Podoli rozumnej bar/hospoda, co ma otevreno treba do 3 do rana? Vcera jsme trochu narazili, byvaly to myslim Zly Casy, ale ted uz zaviraj normalne. Diky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    REDSNAKE: diky, kouknu.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SARAJ: https://www.autoskolakristan.cz/cz/

    žena tam dělala autoškolu a prý byli velmi vstřícní, chápající a vůbec v klidu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Nemate nekdo doporuceni na autoskolu? Potrebuju kondicni jizdy.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    SIEMENZ: Dole je jedna stalice v Mecislavce. Ty elektro jsou jeste dobry, je to na 1 webu, ale ty s hadrama provozuje nekolik firem a kazda ma svy stranky, takze cert any se v tom vyznal.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Nejaky stanoviste kontejneru maj na webu. Elektroodpad nosim do Mecislavovy… textil by mel byt tady:

    MČ Praha 4: Životní prostředí a čistota - Stanoviště kontejnerů na použitý textil
    https://www.praha4.cz/Stanoviste-kontejneru-na-pouzity-textil.html

    Ale to jsou nejaky zluty, co zakoupila Praha 4. Pak jsou v ulicich ty cerveny, ty v tom seznamu nevidim, pritom minimalne o dvou v okoli vim, jeden v ulici K podjezdu u Kloboucnicke… a jeden na Michelske. Snad taky nezmizely ;)
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Zmizelo ale dost kontaku na drobny elektoodpad...

    Na Pankraci sem ho nakonec nasel na dvorku Generali. Zjisteno za vas! :)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    LIQUID_SOUND: Tak snad nezmizel i tenhle, jeste je na Pankraci Pujmanove.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SINEAD: Luxus diky moc. Ty o kterejch jsem vedel, zmizely.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    LIQUID_SOUND: Na rohu Nuselska Vladimirova, jak je Alzabox.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Prosim tušíte někdo kde je aktuálně nějakej kontejner na textil? Jamrtál, Synkáč, Vyšehrad... Dík.
    MVEK
    MVEK --- ---
    ALDARION: Jo občas jsem od nich kupoval na Budějovické, tam mají "okýnko" v masně.
    Tak přece jen je to pekárna, i když v malém:-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam