• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    ze jsem to co mi bouchi poradil udelal, email poslal i podle instrukci cloveka, ktery sedi na tom icq, ale nedostal jsem ani odpoved ve smyslu: bereme na vedomi. proste jsem ve vakuu
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    LITTLELI: Ted jsem si to tedy vyfiltroval, je to asi mesic a pul stare a odpovedel ti na to Bouchi. Co te jeste trapi?
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    Poskozene karty jsou obe cervene (karty ritualu)
    1) Posily ze zasveti (6 kapek krve)
    2) Chut po krvi (6 kapek krve)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    littleli: porad jsi nezminil, o jake karty se jedna...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    pouzivejte filtr, nechci se opakovat.
    MATHES
    MATHES --- ---
    LITTLELI: o jakejch kartickach mluvis?
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    MATHES: nejak nechapu jak tohle souvisi s mym problemem. rekl bych ze nijak.
    MATHES
    MATHES --- ---
    LITTLELI: ehm... NAVARA:
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    hmm ja jsem psal kvuli tem kartickam, ale nikdo mi ani neodpovedel :(
    a tak ani nevim jestli to nekdo registroval nebo ne.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Zorkal: az se objevim na svem compu, vse uploadnu
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZORKAL: tak sem potom nezapomen hodit link ;)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Jestli nekdo mate tu prehlednou A4 s prehledem vlastnosti hrdinu, tak nam ji (nejlepe Alistairovi, ten se stara o web) poslete, povesime to tam. Tu cernobilou mapku samozrejme taky. Pro hrdiny neni spatny mit zase seznam Ritualu, nema ho uz nahodou nekdo?

    (PJ-PD je jeste v klidu, ale anglicky to vyjde DM-DM...)
    MATHES
    MATHES --- ---
    PECA: heh PJ... spis PD ale je to jedno no ne?! krom toho dracak je uplne jinej.
    PECA
    PECA --- ---
    NAVARA: HA! a pak ze to neni prevleceny dracak :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    NAVARA: to bys taky mohl nekam uploadnout plz
    STRYX
    STRYX --- ---
    Dobry napad! :o) To by nemel byt problem.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALMAD: to neni spatny napad, kdyztak to udelam - take se mi osvedcila A4 s prehledem schopnosti postav pro PJ, nemusi porad cucet na karty hracum
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Přítelkyně přišla s dobrým nápadem - nechcete hodit na net PDF herního plánu, zhruba ve velikosti/kvalitě toho, co je v pravidlech, jenom s bílým pozadím, aby se na něj dalo psát?

    Když se totiž třeba v čajovně nedohraje hra, dá se na to poměrně pohodlně zaznamenat průběžný stav a pak pokračovat jindy ,)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VANAPRASTHA: ne bez trunu, ale mimo trunni/ritualni mistnost - v takovem pripade by chudak nemohl ani zablokovat a drzet vchod, ve kterem ho zablokovali hrdinove aby se nemohl hrdinne ustoupit
    VANAPRASTHA
    VANAPRASTHA --- ---
    ...Přičemž u varianty 1) bych dal dodatek: Při hře se zkušeným Zorkalem můžetze hru zkrátit o několik hodin. :o))
    a u var. 2) Při hře se zkušeným Zorkalem se zvyšuje pravděpodobnost přežití hrdinů... :oD Neboť "The Eye of (Sauron) did _not_ see everything...."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam