• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Vzhledem k tomu, ze zenu nakonec to lego taky chytlo a chtela nejaky set na vanoce, tak jsem nakoupil par kostek, par Brickheadz setu at mam z ceho stavet a krom Reindeer, Elf and Elfie 40353 a Adventure Time™ 21308 ji vyrobil custom Brickheadz set i s navodem - vubec prvni moje zkusenost se stud.io a MOC obecne (zacal jsem "male lego" kupovat dva mesice zpatky po 20+ lete pauze).

    Je mi jasne, ze to neni na urovni Apollo recovery mission, ale kdyby si nas chtel nekdo postavit, tak navod na
    https://zelgaris.com/pakarny/lesGardiniers-instructions.pdf

    V planu byla i nase decka, ale na ty nakonec nevysel cas a kostky.


    A jeste PF verze jen odkazem
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    RATTKIN: ja vim ze maji, ale cekal jsem ze to bude fungovat lip. Zvlast, kdyz by ten L motor mel umet fungovat v servo modu, ale jako by ho ta appka nepouzivala. Uvidime...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JANFROG: ad řízení: ty motory mají pojistku že se při zastavení nespálí a dokonce jim klesne odběr proudu. asi by to nemělo jet takhle na krev půl hodiny v kuse, ale chvíli dokola se dá jezdit.
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    Dekuji vsem, co me nasmerovali na 42099 (4x4 off-road) - stavba nam trvala necely tyden (dcera 6 let to chtela stavet, takze to trvalo). Ted si s tim jezdi kazde rano...

    Ma to ale nejake mouchy. Rizeni je nejake divne, motor hodne "bzuci", prijde mi, ze se snazi tocit dal, i kdyz uz to ne na dorazu. Jakoby ten L motor nefungoval jako servo ale jako motor...kdo vi, mozna tomu jen nerozumim.

    I ta konstrukce ma chyby, Sariel to celkem vystihl. Krom toho by to chtelo aby oba dva XL motory byly sprazene a aby to melo prevodovku...kdo vi, jestli se k tomu nekdy dostanu :-)

    A ta zadni korba je "derava", nema dno, coz stve hlavne mladsi dceru (3.5) protoze tam furt chce nakladat naklad. Takze ted musim rychle prestavet 42037 (formula off-roader) na nakladni vozik :-)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    RATTKIN: ano, ale na celou krabicku jen 4 (po dvou na delsích bocích) ale je to fakt neuveritelne lehke, drzelo mi to i na jednom pri prvnim testu ;)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DIXIE: viděl jsem tam kromě studs i technikové ďoury?
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Pratele jezisek prinesl Buwizz, a je to sranda!
    Jsem prekvapen jak male a lehke to je, prepinani mezi rezimy 4,5-12V je boží. Samozrejme vydrz je zlomek AA baterek velkeho lego battery packu ze ktereho prechazim, ale za ten ubytek vahy a objemu to stoji.
    Uz se tesim az zitra detem ukazu ovladani nasi "trial" bugyny pomoci gyroskopu v telefonu ;)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KAERO: máš pravdu. Tři mám:)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: mam komplet, funkcni, i s krabici ;)
    ale ty draty uz opravoval kdysi tata a ja uz taky jednou.
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: To mám komplet, funkční. Bez krabice.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ten pozarnik s zebrikem bylo moje prvni lego ♥
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ty kosmonauti jsou krásní
    JOPS
    JOPS --- ---
    KANAREK1: tu posledni krabici na obrazku mam :) myslim, ze bych byl schopnej i najit ten motor co je jako cisterna :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KANAREK1: pokud nebyly dve verze, tak u toho hasicaku bez zebriku mas moc mala kola.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KANAREK1: toho kosmonauta na raketce jsem mel taky
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Tak dílo dokonáno. Je až k neuvěření vzhledem ke stavu v jakém jsem to našel (děravý pytel a jeden velký sesyp), že vše je téměř kompletní. A i přes to, že původní majitel byl agresivní a hodně to ničil, tak si asi dával pozor, aby kostičky neztrácel :)

















    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KAERO: saturn 5 byl takovy trhak ze samotne lego jich vyrobilo mnohem vic nez se cekalo
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: tak jiste, star wars jsou enormni
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: te trumfnu. 10221 startoval ve 2011 na 12 kKc, a ted je na 50 kKc.
    SCOONK
    SCOONK --- ---
    KANAREK1: Ha, motokara vpravo, můj prvni Technic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam