• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JINDRICHJeden svět
    ALTA
    ALTA --- ---
    YAMANGO: Buddhovy ztracene deti parada, krasny zabery, krasny prostredi, pozitivni, mily.. moc casto se teda nestava ze bych odchazela z nejakyho filmu z jednoho sveta s usmevem :)
    YAMANGO
    YAMANGO --- ---
    Buddhovy ztracene deti - nadheny!
    je moznost nekde sehnat nejake dokumenty z Jednoho sveta?
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    Mne byl ohromnym zazitkem Most pres Wadi, takova nadeje
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    ALTA: no Skytskou suitu jsem moc nevnimala....mela jsem jeste pivko a nejak mi to uniklo :))
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    TEREZ:
    ALTA: souhlas s obema
    lekce belorustiny moc dobre!!
    ALTA
    ALTA --- ---
    TEREZ: zato Skytska suita teda celkem nuda, jeste ze to bylo tak kratky :))
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    Tak jsem vcera videla skrytou suitu a lekce belorustiny...
    Lekce belorustiny se mi hodne libily, bylo to dost autenticky a emocne silny....potesilo me, ze reziser uz pracuje na pokracovani...asi se ted budu vic zajimat o to, co se v Belorusku deje...
    Jinak jsem rada, ze se Jeden svet presouva do Plzne, kde toho snad uvidim vic...
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    Jonestown 5/5
    Beyond haste - 2.5/5
    We are together 4.5/5
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    tak mi to letos nejak uteklo pod rukama a byl jsem jen na jednom filmu. chtel sem jit na barmu, ale nemel sem nikoho kdo by sel se mnou (resp. mi to vybouchlo v ten den) a nakonec jsem sel na Ma nemilovana coz bylo celkem nezvladnuty a moc se me to nezaujalo. skoda pristi rok musim byt lepsi navstevnik.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    pardon Skytska suita:)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    tak vitezne filmy ve svetozoru: 19:30 Velky sal Kdyby se provinila, Most přes wadi
    21:30 - velky sal -lekce belorustiny, skryta suita
    22.00 -maly sal - hrbitovni klub
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    Já mám takovej dojem, že vítěznej budou dávat v Lucerně a ve Světozoru vítěze nějakejch dílčích cen.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    a tady

    jsem z toho trosku jelen, ale podle dnesniho programu ve svetozoru to vypada, ze uvidis viteznej film z urcity kategorie-a zalezi na case a sale, kam mas rezervaci...
    jestli se mylim, opravte me prosim..
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    Mate nejaky tipy na viteznej film? Ja jsem byla mimo Prahu a na dnesek mam rezervovany listek na viteznej :))
    ANTTOSH
    ANTTOSH --- ---
    MSM: Jo, pak sem si to uvedomil. Ale dneska mi te clovek prisel nakej hoooodne zpomalenej :)) a to to byl fakt moc zajimavej film (Adnanuv navrat).
    MSM
    MSM --- ---
    ANTTOSH:
    KEPLIK:
    Člověk, co to odklepává na notebooku je někde u promítače. Minimálně v Lucerně, Evaldu a Ponrepu. A ať se to zdá podivné, je to tak.
    KEPLIK
    KEPLIK --- ---
    Ja byl na ctyrech, dva byly se sluchatky, dva s titulky, ale mam pocit, ze jen jednou zvlast promitanymi, a prijde mi divne, ze by u toho nekdo sedel. To muze udelat uplne totez doma u pocitace, odklepe to, cimz vytvori to casovani, a jeste ma moznost to po sobe opravit, kdyz si vsimne, ze neco netrefil.
    ANTTOSH
    ANTTOSH --- ---
    Ja byl zatim na dvou dokumentech (V jámě a Aids ocima mladych) a u obou sem titulky mel, jen chvilema sem zaregistroval, ze nesedí, ale nemam pocit, ze by tam u toho nekdo sedel/lezel :))
    KACZER
    KACZER --- ---
    to je zajimavy, taky kolikrat s tema titulkama je fakt silenej voser.. ://
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam