• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TENCOKACISTROMYProgramovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    H_U_N_T_E_R: Budu tam mit prednasku o novinkach ve Windows Phone 8 a zakladny vyvoje pro Windows 8 v C#.
    Pokud mate nejake specificke dotazy, co byste se tam radi dozvedeli, tak napiste bud sem, nebo do posty. Dik :)
    CRANK
    CRANK --- ---
    H_U_N_T_E_R: Jj. To vím. Ale ta ošklivá ASP.NET 1.1-like chybová hláška je zlo (imho) ;)
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    CRANK: link nejde otevřít proto, že nyx tam naparsoval i závorku a tečku ;-)
    Správně je: http://www.ms-fest.cz
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    H_U_N_T_E_R: fakt mne mrzí, že tam letos nebudu, program máte pěkný...
    CRANK
    CRANK --- ---
    H_U_N_T_E_R: Jo, přijdu! :-)
    CRANK
    CRANK --- ---
    H_U_N_T_E_R: Schválně si ten link otevři: http://www.ms-fest.cz/).

    a zapni tam custom errory ;)
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    Ahoj

    Již máme program letošního ms-festu (http://www.ms-fest.cz/). Ještě doděláváme lajkovátka, aby se co nejvíce omezilo krytí přednášek dle preferencí.
    ESY
    ESY --- ---
    SHIGORBIRDMAN: porad to resime v ramci jeho ulohy :] a pokud se proste v oop ztraci tak kresleni pomuze nejvic..
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    drunken dbmase master style!

    (ja teda class diag zacinam jen v pripade, ze pisu nejakou knihovnu a potrebuju mit jasne definovane api)
    ESY
    ESY --- ---
    CRANK: first:D
    CRANK
    CRANK --- ---
    ESY: Co za formu kung-fu je ten tvůj "db fist"? :-)
    ESY
    ESY --- ---
    CRANK: ja zacinam class diagramem obcas. Ale to je tim ze casto jeddu db fist.. :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak mi prave prislo potvrzeni, ze jsem se stal Microsoft Certified Professional po zkousce "Programming in C#" :)
    CRANK
    CRANK --- ---
    ESY: Jako jestli začně class diagramem, tak mu pošlu čokoládovou medaili, přísahám bůh. Mě začínat diagramama v práci nejde posledních 7 let ;). Jen ve velmi vyjímečných případech kdy to po mě někdo chce. Ještě že to po mě chtějí alespoň ve škole.
    CRANK
    CRANK --- ---
    CERMINEK: Já ti nevím Edo, já z toho mám divný pocit.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    smalltalk na ne ! :)
    ESY
    ESY --- ---
    oop je zaklad :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Díky! Ráno začnu psát, tak se pak pochlubím svými nezdary... Zadání dělal člověk, který OOP hodně ovládá a toho dotyčného fakt obdivuji..Hodně velká bedna, ale jeho myšlenkové pochody se občas nedá stíhat :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Moje rada: pristupuj k tomu, jako kdybys to psal v normalnim cistem C, akorat holt nebudes mit promenne a funkce globalni, ale strcene ve tride. Je to sice nesmysl, ale odpovida to zadani.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    CERMINEK: vypisovat v konzoli stale na jedno misto, cili textovy rezim ala stare cecko pascal, jednoduse ani nejde, standardni console na to neni stavena (jedine ze bys vzdycky vycistil obrazovku a pak to vykreslil znovu).
    Nicmene to ze to mas vsechno (jak je definovano v zadani) rvat do tridy program je dost nesmysl, ktery jde dost proti principum OOP - pripada mi, ze to zadaval nejaky staromilec, ktery tydle novodobe nesmysly nema rad, ale musi to ucit (pripomnelo mi to prave par debat s takovyma lidma na brnenskem Fektu "ja jsem se ty objekty tak slozite ucil abych to mohl ucit a prisel jsem na to, ze je to uplne k nicemu"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam