• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    mladá banánová nebude mít na nějaky uličníky z horní dolní čas, protože bude chtít změnit svět !
    :D
    TNC
    TNC --- ---
    CYRIL: to se nekdo preklem.. sup sem s tim
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    DYKUS: :DD
    DYKUS
    DYKUS --- ---
    mlada bananova jeste bude skemrat aby se mohla vyndat s mladym pisarem
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: Davej
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    vy ste mi smazali prispevek????

    sem se vam pokousel najit chtu na horach abyste poznali tu pravou drogu a vy me smazete...
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    LUKASZ: no tak od 17týho na tejden...mám tu nějaký další tipy...
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: jo... na to jsem koukal :)
    TNC
    TNC --- ---
    :)))
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: jestli nekdy malej spousta bude zkouset splznit malou tonckovou tak mu na prdel vytetuju LUMA UŽ NE
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    treba tohle jste videli ?? co jsemmel vcera u baraku ????

    https://www.facebook.com/photo.php?v=1409099345994046¬if_t=like
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: jkej shok more :))) od ty doby co mam iphone jedu vsechno :))
    LUMAX: nejlip 15.2.-22.2. nebo 22.2-1.3. ... jak uz jsem psal driv nemuzu z rodinnejch duvodu a pozdejc zase z pracovnich
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: Hele, když se to takhle bude scházet, tak se s tebou budu učit znakovou řeč:)) A budem koukat jak malej spousta prohání mladou banánovou a zkouší to na mladou tonckovou a pak se nakonec vyndá s malym písařem:DDD
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: ty vole.. tak to pospes abych neohluchl do te doby.. A JAKO ZE TO HROZI :)))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUMAX: ja jsem tenhle termin ok. a 22e za bydleni je ok.
    TNC
    TNC --- ---
    no.. je toho vic... ja pravopis ovladam.. jen to po sobe nectu co tam nasekam kdyz jen tak busim do pismen. pak kdyz si to prectu je uz pozde.. vetsinou nekdo uz zareaguje... napriklad ty ted :)
    TNC
    TNC --- ---
    kurva.. ty meky kapsy.. taky na to koukam a i kdyz mam premiovku tak to nemuzu opravit... to je k posrani...
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: ty mě tim pravopisem jednou zabyjež!:DD
    To je dobře Toníku... chci s malym Spoustou jednou panákovat před bednama!:DD
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: me tedle mejdan presvetsil o tom ze to ma cenu :))) konecne jsme se dostali na naklady mejdanu a nemuseli to platit z vlastni kapsi... dokonce jsme ty buchte co delala na vstupu dali asi litr navic protoze osefovala to co jsme nikdo nechtel delat :)

    ostatne co jste rikali na moje bramborovy razitko se znakem X ktery jsem vyrobil za minutu a stalo 2,50 :)))

    BANANABOY: no... rekl bych ze moc lidi prave nemelo cas fotit a poctive rubali bedny :))) Sok je ze Lukasz udelal aspon ty tri videjka :)

    LUMAX
    LUMAX --- ---
    no právě na tom záleží, aby sme volali....psa zjistim....jde o to, že já chci jet s andulou v době jarních prázdnin (praha 5), což je cca okolo 19týho února a ta ženská tam prej každej rok má hafo místa....KDY CHCETE JET VY/TY?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam