• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Super .. Uz mám sjety všechny , chci poslouchat dalsi :) dávej :)))
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    BANANABOY: ty vole , jel bych na mejdan....
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Po delší době něco k poslechu, záznam ze Soundfeeru

    Pendapon - Soundfeer 2013
    https://soundcloud.com/pendapon/pendapon-soundfeer-2013


    FND
    FND --- ---
    Jsem se koukal tak nejak zbezne co se bude dit 28.3. a koukam, ze v arse moderat, tudiz kdybyste nekdo mel vstup navic, nebo vedel o nekom kdo ma, udelali byste mi radost (to, ze to je vyprodany vim.)
    LUMAX
    LUMAX --- ---

    HANYONLINE:celý dny nemyslim na nic jinýho:b
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Tomu klukovi to nedá spát jak tak koukam :D
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    LUMAX: za tebe sme jeste tak stedry nebyli, vybral sis spatnej cas:)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    SUOTAM: tak to mi dlužíš ještě nějaký prachy cca 100 000,- !
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    HERR_FLICK: no ja nasla neomezenej s 1GB dat za 549,- coz je vice nez feer, ale maj ted rozbitej system, neda se to tedy sjednat.. potrva to pry v rozmezi par dnu az tydnu, coz mi signalizuje, ze to s virtualama bude porad nestabilni a v nejistote na jakoukoli komunikaci vsech ruznych problemu :(
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    HANYONLINE: zalezi jakej chces tarif
    ja osobne potrebuju mit neomezeny volani&sms, ale zaroven se nechci tem mrdkam upisovat, jde to u O2 s predplacenou kartou (kterou mam ja a myslimze i pro tebe by to bylo nejlepsi),
    225,- tejdne tzn 900,- mesicne, jde to teda za stejnou cenu i na pausal bez uvazku...
    volas pises neomezene a mas 1,2GB FUP netu v cene, je to bez smlouvy, prestanes platit, nevolas... zadny zavazky... virtualni operatori vetsinou neomezeny nenabizej....
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    DYKUS: Mám chuť na neco k jídlu jak vidím tvoji ikonku :))
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Nemáte někdo osobní zkušenost s viruálním operátorem... Četla jsem na netu toho hodně ale ráda si poslechnu hlavně negativa z osobních zkušeností :) Nechci se asi upisovat na dva roky nikam na smlouvu, nevim zda budu mít služební tel. a tak...
    DYKUS
    DYKUS --- ---
    nemate nekdo chut jit bruslit . tak za dve hodky na letnou.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TYCZKA: slušný, my jeli bin za 17 :))
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    KRUPAN: sme delaly na thinningu 900 dolaru tydne jak prd, normalka 8 hod denne... ted jdeme na pick, ale az za tyden, tak uvidime... ale za bin bude cca 40 podle odrudy
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TYCZKA: za 14, jo? kolik sbíráte tun denně a kolik máte za bin? :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Pojedte taky lozit po zebriku na Zeland za 14K tejdne. Je to i s fitkem zdarma :D
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKASZ: Kdyz me budes platit tak jako na Zelandu tak ti klidne budu chodit domu utirat jak prach tak i zadek :D

    Hele nevim, pres den jsem vicemene volna, tak dej vedet a muzem se videt...

    SUOTAM: No po tom co jsme byli v ty bambí tovarne na Bali tak to se mate jeste co učit.. to byl fakt mazec...
    BERRY
    BERRY --- ---
    SUOTAM: ne, říkám se seženu jenom za 3 mega a dostanu půl, ber nebo nech bejt
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    břídilové :)))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SUOTAM: to pracujete jen s padesáti procentní marží? :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    BERRY: ok, kdyz bude nas zisk tri mega, dostanes pul mice. to by ale ten kseft musel bejt tak za sest:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam