• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    PHRASE:
    KEL:
    TNC:
    HERR_FLICK:
    FND:
    KHAILA:


    dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji mockrat! du do toho xaomi jak rikate... dam na Vas a du se podivat po nakym online obchode v norsku co to tu snad dealuje.

    diky moc
    KEL
    KEL --- ---
    CYRIL: ttps://www.beryko.cz/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-3GB-32GB.html

    u Xiaomi, potažmo asijských výrobců je často problém, ze málo z jejich modelů umí české LTE, tzn rychlý internet mimo velká města (800 / 900 MHz), tento to umí a poměr cena výkon je fajn.
    TNC
    TNC --- ---
    CYRIL: to myself bud xiaomi nebo huawey... xiaomi jsou hodne naslapli ale stojej malem jak iphone... ale jak rikam narachany... lepsi nez ty ovocny sracky...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    FND: fixed
    UK LOVE MEI Heavyduty Shockproof Dirtproof Aluminum Metal Case Cover For Xiaomi
    http://www.ebay.co.uk/...For-Xiaomi-/252668546518?var=&hash=item3ad4380dd6:m:mElp9rWlimDfvP8BsXqUO0A

    xiaomi dobrej... odladenej a vydrzi mu baterka
    FND
    FND --- ---
    Ale tak cyrda spis potrebuje nejakwj nerozbitnej
    KHAILA
    KHAILA --- ---
    CYRIL: Xiaomi to asi bude, Můžeš si vybrat jak dobrej a za kolik chceš. Maj nějakej základní model, co je levnější a pak samo už pěkně poladěnej, kterej ale pořád stojí kolem 6-7.000,- a víc samozřejmě.
    FND
    FND --- ---
    Ja mam doogee t5 a dobry, pro tebe myslim idealni) jen neni uplne malej no..
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    nak se mi rozbyl telefon.... poradte mi co si mam koupit vubec netusim.

    chci aby to melo GPS! abych moh mit mapy etc i offline! a aby to bylo mali.... neco starsiho kidne. koupim nakej bazar.... za tydle mrdky nechci utracet takze rady jako kup si voe novej ajfoun ten ti vydrzi atd. .... nevzdrzi!

    bracha mi radil naky telefony nakejch asiatu ze ptej to funguje ale znacku sem zapomel...

    kdyztak diky
    TNC
    TNC --- ---
    Booknete si datum 7-9. cervenec... ja, hany a barca to s vama poradne roztocime u prilezitosti oslavy narozenin pratele ;) vice info jiz brzy
    BERRY
    BERRY --- ---
    CZECH THIEF / CHYCENÝ + POTRESTANÝ ZLODĚJ ! (JM#19)
    https://www.youtube.com/watch?v=1QDdnPlVJpQ
    BERRY
    BERRY --- ---
    ROBOOTEK: všechno!
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY: mas snad neco proti repce?
    BERRY
    BERRY --- ---
    RAJCAK: tak to abys to napravil
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    Tak mě tak napadá že jsem antibiotika neměl asi 8 let.
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: jestli by to takhle nefungovalo skoro dycinky? Atb jsem neměl roky a to bejvam nemocnej parkrat do roka docela fest, nicméně chápu treba u zánětu aj. Jenže nejak mi to predepisovani atb na chřipky smrdí farmalobingem.)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Já žeru jenom kortikoidy ..
    KEL
    KEL --- ---
    a nezapomínejte na probiotika
    TNC
    TNC --- ---
    TEKKANNE: jj chapu... byl ale minen budouci cas... nakonec jsem to dal bez a v pohode...

    uz bych to nechal byt ;)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    TNC: tak tady TNC ses vyjadril tak, ze to vypadalo, zes uz je zacal brat....ja to nemyslela spatne, naopak, chtela jsem ti dat dobre minenou radu pro zachranu zdravi tvyho i cely nasi planety :-D proste nedobrat atb, kdyz uz jsi je zacal jednou zobat, je je nejvetsi error, co muzes pro sebe i cely lidstvo udelat
    tak at jsi brzo fit!;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam