• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    TNC
    TNC --- ---
    DACAN: taky myslim... dat ho na aukro do aukce tak pujde klidne dvojku/trojku nahoru jeste
    DACAN
    DACAN --- ---
    TNC: jo, to je. kdybych nemel 13 procko z prace, tak ho hned beru.
    TNC
    TNC --- ---
    hele ok.. ja se toho chci zbavit protoze mi v tom lezi jen penize a nema li teda nikdo zajme z tech 6ti lidi co psali tak to hazim na aukro a bazos... myslim ze ta cena je hodne slusna...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: a nesmis zapomenout ze par jablek si taky rozdal v tramvaji :))
    TNC
    TNC --- ---
    VIRUS31: Ne. Mam 3 a tedle jsem mel nez mi jeden opravej co jsem mel predtim na hrani... ted ho zad posilam dal
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: poslu dal. jdes do novyho?
    FND
    FND --- ---
    cyril: todle KCE dle me bude urco lepsi, nez si kupovat xiaomi pro tebe (a pokud ses linej si koupit tel. z ciny)
    KCE
    KCE --- ---
    CYRIL: Ja mam Alcatel onetouch pop4, jede denodenne pres 2roky, asi tisickrat my spadl vsude mozne a este nema ani rozbitej display, baterka s netem a muzikou furt da min den.. a zvlada vsechno co potrebujes. akorát fotak je mrdka.. ale za 50e nemuzes chtit vic;)
    TNC
    TNC --- ---
    Jinak hodne lidi se pta na blizsi info tak jsem to rano vyfotil. Cena je 10. Kdo driv toho je

    TNC
    TNC --- ---
    CYRIL: :))) jj. Mam ted tri no :))
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    no v norsku sem toho moc nenasel.... asi jen todle https://www.multicom.no/searchresult.aspx?q=kw:Xiaomi+Redmi za 1890nok coz je tak 5500-5300kc ...celkem dost
    KEL
    KEL --- ---
    PHRASE: no ono je to jedno, protože je to evropská frekvence, viz tato tabulka. Norsko to má stejná jak ČR. https://www.wikiwand.com/en/List_of_LTE_networks_in_Europe
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    TNC: mas apple tv 3generace appl notebokk aspon trikrat a nadavas na ovoce...bys ty jabka moh prodavat po kilech jak zelinar
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    PHRASE:
    KEL:
    TNC:
    HERR_FLICK:
    FND:
    KHAILA:


    dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji mockrat! du do toho xaomi jak rikate... dam na Vas a du se podivat po nakym online obchode v norsku co to tu snad dealuje.

    diky moc
    TNC
    TNC --- ---
    BAZAREK

    Cus pratele... rozhodl jsem se udelat domaci cistku hlavne s elektronikou a rozjet tak trochu bazar veci ktere nepouzivam nebo na ne za posledni rok nesahl a lezi mi v tom jen penize... je toho celkem dost... mezi nejzajimavejsi patri napriklad:

    - Apple TV 3gen (jeste v zaruce)
    - Nove tak 10 min pouzivane SSD 256GB (opet v zaruce)
    - Macbook Pro 2011 13"

    Vse k vyzkouseni/prohlednuti na Letne.

    Pak tam je hromada kabelu, nejake dalsi hdd a podobne... pokud by nekoho zajimalo neco dejte vedet a pak poslu klidne komplet seznam veci ktery budou stat za to je rovnou nevyhodit nebo to poslu vsechno pryc po stovce.. jednoduse receno co bylo "uskladneno" a na krabicich lezi prach davam pryc ;)
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    tak Cyril se zrovna moc v Česku nevyskytuje:)
    KEL
    KEL --- ---
    CYRIL: ttps://www.beryko.cz/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-3GB-32GB.html

    u Xiaomi, potažmo asijských výrobců je často problém, ze málo z jejich modelů umí české LTE, tzn rychlý internet mimo velká města (800 / 900 MHz), tento to umí a poměr cena výkon je fajn.
    TNC
    TNC --- ---
    CYRIL: to myself bud xiaomi nebo huawey... xiaomi jsou hodne naslapli ale stojej malem jak iphone... ale jak rikam narachany... lepsi nez ty ovocny sracky...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    FND: fixed
    UK LOVE MEI Heavyduty Shockproof Dirtproof Aluminum Metal Case Cover For Xiaomi
    http://www.ebay.co.uk/...For-Xiaomi-/252668546518?var=&hash=item3ad4380dd6:m:mElp9rWlimDfvP8BsXqUO0A

    xiaomi dobrej... odladenej a vydrzi mu baterka
    FND
    FND --- ---
    Ale tak cyrda spis potrebuje nejakwj nerozbitnej
    KHAILA
    KHAILA --- ---
    CYRIL: Xiaomi to asi bude, Můžeš si vybrat jak dobrej a za kolik chceš. Maj nějakej základní model, co je levnější a pak samo už pěkně poladěnej, kterej ale pořád stojí kolem 6-7.000,- a víc samozřejmě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam