• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    TNC: Musim tu za Povalec zareagovat, protoze tohle je evidentni nedorozumeni.
    Toncku – my nikoho neodstrihli a odstrihavat nechteli. Nedela to ted nekdo jinej levneji a rozhodne v nasem tymu neni nikdo, kdo by byl nadsenej z toho, ze becko uz nestavi kinetix.

    K tem penezum - cim vice slycham "festival si to ted muze dovolit" tim vic roste rozpocet na vsech frontach a tim je to vic a vic risky. Festival se zajel a jezdi tam stabilnich pet tisic lidi. Komercni akce (nejen duchem ale i rozpoctem) to ale rozhodne neni.

    Od vasi party jsme letos ale slyseli prostrednictvim banana v lednu to, ze to delat nechcete, protoze uz na to nemate holt dost sil a chuti. To je vec , ktery my vsichni dobre rozumime. Kazdy rok to resime a kazdy rok odchazi nekdo, kdo uz na to to delat nema dost casu/chuti/sil. Nasi vyhodou je, ze mame celkem dost mladejch lidi, kteri se chteji zapojovat dal. Je to sice vecna prace s predavanim a tymem samotnym, ale stoji nam to za to.

    Nasledne jsme se sesli a dali jeste cas na promyslenou (to bylo kol vasich carodejnic) a nasledne slyseli potvrzeni toho, co pisu vyse s tim, ze jste dokonce i zkusili spocitat, za kolik by to bylo "komercne" aby vas to bavilo a vyvazilo dovolene ap, ale ze to je castka o ktery se nema smysl ani bavit (slova banana, ne moje).

    Mrzi me, ze je tu nejaka pachut, jsem rad, ze jste tam alespon s bednama a tesim se, ze se tam uvidime.
    A samozrejme neni vsem dnum konec a za nas jsme dvere nikdy nezavreli..

    Pokud je chut, pojdme se spis sejit na pivo a neresit to tady na nyxu, z toho nikdy nic dobryho nevzejde.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: dost divny no.. ale tak zase sance pro nekoho jinyho a zmena vid.. ale jasny chapu i ty tvoje pocity
    TNC
    TNC --- ---
    BANANABOY: super. nostalgie... mrzi me ze nas na vsech frontach odstrihli krome zvuku... prijde mi to po tolika letech sprsty.. at je ci neni energie to resit meli kluci proste jen kompenzovat to usili penezi protoze by tim vyjadrili vdecnost za predchozi leta kdy jsme realizaci techto stages pomahali festival budouvat a dostat tam kde je ted. odmenou za to kdyz si to festival uz muze dovolit je ze to bude delat nekdo jiny protoze je to levnejsi.... asi jsem v tomdle hodne naivni. myslel jsem ze existuji principy, slusnost a za ta leta urcite uznani, ktere by to timto smerem nidky neposlali ale asi ne. ve vsech bodech jsem na letosni povalec poprve za 10 let nejmin nalazen :/

    ale s ohlednutim na leta predtim jsem rad za to co jsme dokazali
    TNC
    TNC --- ---
    cus... kdyz by nekdo neco na jihu cech pres vikend tak s Kubou Vomajdou hrajem na jednom mejdanku jihocechu [ OPIDUM ask your friends / partyparty / 12.7.2019 / CR - Jihocesky kraj - 50km od Budějc ] kam nas pozvali znami se kterymi jsme cestovli Zealand. Ke vsemu jsem mel ted narozky tak tam muzem dat vdystak predpivo :) Pokud nekdo bude chtit dorazit tak pak napiste sms a poslu info o lokaci.
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    VOP: jooo panacku, to bys tam musel bejt...
    VOP
    VOP --- ---
    TYCZKA: já to nechápu. proč se plastovymu samponovi kterýho vlastní blondatej šampon říká dredyna? ale chápu takovyto klasický "joo panáčku, to bys tam musel bejt"..)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    LUMAX: prej to k tomu patri :D
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Dredyna je vybornej nazev)))!
    BERRY
    BERRY --- ---
    VOP: ne, jeho kárec je "dredyna"
    VOP
    VOP --- ---
    BANANABOY: jaká dredyna. Khamila má na starý kolena dredy?)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    ROBOOTEK: Kdyz jsme balili tak jsme ji nepotkali...
    Prej dredyna !
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BTW nenasel nekdo z vas po svatbe cernou mikinu s kapuci a bilejma prouzkama na lemech od rukavu a v pase?

    muj tajnej tip je bananovo dredyna! ;)
    VOP
    VOP --- ---
    všechno je to bóží hošani!, mě se teda nejvíc líbí 2015 - brutální 3D vizuální kakofonie, a pak 2016 a 17, kteréžto decos vynikají svou minimalisticnosti, avšak s o to udernejsim/syrovějším/vyraznejsim vyzněním. 2018 je pro mě ne moc origo a takový už moc profi, ve své velkoleposti to pro mě trochu ztraci na vyrazu. a naživo sem to videl vlastně jen v sobotu 2018. ahoj, váš Mirek Spáčil )
    MUKL
    MUKL --- ---
    BANANABOY: na tom vývoji je vidět jak se to s tim přibývajícím věkem všechno zakulacuje ;)
    ADIK
    ADIK --- ---
    2017 nejlepsi :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ..a 2017
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    2015 nejvic!!!
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Protože letos nebudeme dělat Stage na Povaleči, pouze pojedeme se zvukem, dal jsem dohromady pár posledních let, jak jsme stage plánovali a jak dopadla :)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---

    Povaleč 2014



    BANANABOY
    BANANABOY --- ---

    Povaleč 2015




    BANANABOY
    BANANABOY --- ---


    Povaleč 2016





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam