• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: no jéje! ale to by ze mě byl chronický dlužník :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA:
    MACSKA:
    teď by se hodila hypotéka na sárí, co? :o))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: hehe taky uvažuju
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    TRAMIN: jejda, šaty by to byly pěkné, ale stejně je to škoda stříhat. asi začnu šeřit, kdyby si to zájemkyně rozmyslela :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TRAMIN: no ono to trochu vyznívá, že už je sleva a že konečná cena je těch 690, ale není tam původní cena a nebo, že cena se slevou není uvedena. No nič :) Jen mně to zarazilo.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GRETKA: to nevim.vetsinou 10%
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TRAMIN: opravdu není zač, a ještě bych si dovolila upozornit na jednu věc co mně včera při hledání mého polosárí zarazila:
    http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=2016 Sleva je z kolika na kolik?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GRETKA: upravime,diky
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TRAMIN: to je divné, je tam napsáno REZERVACE DO 23.7. , dnes je 26.7. :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: to by byla krásné šaty... a je fakt, že to má takový vhodný vzorek
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    TRAMIN: Tak to je pěkný kousek :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tenhle mazlik nebude (aspon prozatim) rozcupovan na kusy. Proto kdo ho chtel, jasejte. ale je zamluvene
    CNV
    CNV --- ---
    SKLIBA: Nemusíš ho ani prát, jestli máš máchací cyklus, nech ho na něj tak třikrát projet. Potřebuje to spíš proplachovat než máčet v mýdle.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: jj vydržím, nosila jsem jednou, spala jsem na něm tři noci a teď půjde zase do pračky
    CNV
    CNV --- ---
    Já jsem odškrobila po šesti mácháních, jednom přespání a dvou nošeních, tak ještě vydrž :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    chjo mě mrzí, že se mi ty dvě akční bavlnky srazily... a stejně i po čtyřech praních je v nich škrobu jak natento, ale až ho z nich dostanu... sice budou kratší, ale hezké...
    CNV
    CNV --- ---
    GRETKA: Mně přijde spíš tenčí. Je to jeden z těch bohatě potištěných bengálců z Gangy a je fakt, že ten tisk tomu asi trochu pomáhá držet formu. Ale ta nádherná vzdušnost nemá chybu, počkám si na další várku bavlněných sáríček a zase si nějaké vyberu, do horkého počasí jsou parádní.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CNV: ok, dík. A je spíš z pevnější bavlny?
    A abych ti také odpověděla na tvoji otázku - tak myslím, že se dá najít hedvábné co se dá nosit ven, a i hedvábné co je do společnosti. To které jsem si koupila dnes je vyloženě na každodenní nošení.
    CNV
    CNV --- ---
    Já bavlněné mám a už ho ani nežehlím... do skříně ho dávám pečlivě složené, aby se nezmačkalo. Jistou pomačkanost beru jako nutnou daň za můj oblíbený materiál :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SKLIBA: no prostě dřív bych si koupila nějaké co se nepřehlídne :)), todle je taková námořnická modř, ono je ve skutečnosti trochu tmavší než co já ho vidím na monitoru. A unosím ho, to si myslím, že jo, ale že by sloužilo?! ;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    GRETKA: usedlé? to mi zas tak nepřijde, ale je krásné, nádherná barva - ať dobře slouží
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam