• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tohle uz je jako na kathak skoro
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    cot silk


    TRAMIN
    TRAMIN --- ---


    a trocha sukni

    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: To mi došlo, proto jsem k tomu přepsala svůj komentář, který jsi asi přehlédla, aby to bylo kompletní...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHAHLAH: ja jsem to kopirovala z vedlejsiho klubu bez nejakeho zvazovani jestli to je ci neni pravda.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: promiň, že ti do toho ryju, ale já si nemyslím, že by byl zázrak sehnat ve Flex-Texu něco použitelného, jak jsem psala, pokud tam člověk nejde s úplně konkrétním požadavkem a má trochu fantazie, tak si vždycky něco zajímavého najde :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Dalsi stripky od vedle:
    oblekaci workshop porada Govinda, informace na jejich strankach
    u Holešovické tržnice jsou opravdu "levné" látky a sehnat tam něco použitelného je zázrak. Doporučuju Korunní, první zastávka tramvají od Nám. Míru, tam jsou asi tři obchody s látkama na půl kilomteru čtverečním, jedna v Sázavské ul., druhá přímo na Korunní v průjezdě vedle obchodu s kufry a ložním prádlem, a třetí od zastávky zpět na Mírák a první ulicí doleva, jo a naproti jsou vlastně čtvrté...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    co se da taky udelat ze sari,autor CVN
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    od SKLIBA: mimochodem milé dámy, našla jsem způsob, jak nahradit lepené kamínky, které opustily sárí :-)
    juk sem
    http://www.orientalniobchod.cz/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    kde koupit kaminky
    Elis dance sort, v ulici Na Smetance, kousek nad křižovatkou s Italskou, pak DP Image kousek od botanické zahrady Na Slupi, snad ve Vyšehradské.
    co se kamínků týče, pokud nechcete superluxusní kvalitu swarowského, je to levnější nakupovat v krámech s potřebami pro taneční sport, jeden gross, tedy 144 kamínku vychází kolem 80 až 100 Kč, záleží na jejich velikosti a barvě, a rovnou prodají i lepidlo vhodné pro jejich nakupování
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PAFFQ: ok, tak jo, moje naivita. Návod jak vložit foto: [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    img src="url" v těch špičatých závorkách = znaménko více či méně než.
    PAFFQ
    PAFFQ --- ---
    Vlněné sárí je fajn, mám taky jedno, ale sehnat jej levněji se Verunce asi nepodaří. Sama psala, že vlna je holt drahá.
    Mám dotaz: Jak sem dáváte fotky?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Silonkový výzkum
    Bavlněné - leze příšerně
    Lycrové hodně lesklé - leze příšerně (jsou takové na dotek vroubkaté a spodnička se na ně chytá)
    Obyčejné hedviky, griky a jak se ty ostatní paní jmenují - o něco lepší, leze, ale dá se v tom chodit
    Umělinové mikrovlákno s lycrou - sláva!Silonkový výzkum
    Bavlněné - leze příšerně
    Lycrové hodně lesklé - leze příšerně (jsou takové na dotek vroubkaté a spodnička se na ně chytá)
    Obyčejné hedviky, griky a jak se ty ostatní paní jmenují - o něco lepší, leze, ale dá se v tom chodit
    Umělinové mikrovlákno s lycrou - sláva!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    je mozna objednavka diaru.pro info se kouknete http://sari.unas.cz/index.php?sari=diare
    obrázek jak by ty diáře vypadaly už je funkční...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TRAMIN: to mi právě přijde, že až tak dobře nefachá... ale počátkem října mi stejně nezbude než Vám to věřit :I
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    coz mi pripomina
    Pro ty, kdo nechodí na lidé.cz a chtěli by se meknout na fotky Shahlah z Indoš, tak http://shahlah.webgarden.cz/vzpominky-na-indii/obrazkove-vzpominky.html :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GRETKA: dostala jsem prava,abych mohla mirnit zbytecnou diskuzi. Pokud uzna SIHAJA za vhodne a vezme mi je,protoze mazu vase reci kolem, klidne.
    A o nic neprichazis. Podnetne veci se opisuji sem. Stejne tak na lide.cz
    proste mame tri kluby no...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TRAMIN: mně jenom štve, že když se někdo ohradí, že tu fakt probíráte věci úúúplně mimo mísu - svůj osobní život, tak to berete, že přeháníme.
    Založit si druhý klub byl určitě dobrý nápad!!! Ale to neznamená, že jakmile se tu někdo na něco zeptá, někdo něco napíše co nění jen výstavní skříň - protože takle jste si to nadefinovaly vy = SKLIBA a OLEJOVKA, a ještě možná některé další, tak posíláte lidi do vašeho ukecaného klubu, kde se to prostě na rovinu ztratí, a pak zde nejsou ty odpovědi.... mně přijde ustěpačné, že hned jakmile tu někdo něco napíše je zde lehce ironická poznámka, že zde se přece nic nepíše a s pozvánkou "pojdťe k nám".

    A ano, třeba si to moc beru, ale moje zkušenost mi říká, že je vždycky lepší si věci vyříkat než dělat, že nic.
    Když mně něco štve, tak mně to prostě štve a svůj názor řeknu. Dnes mně štve, že Olejovka tu při jakékoliv rozběhu diskuze hodí odkaz na ukecaný klub. Za chvilku mi začne školní rok a prostě nebudu mít čas číst váš čatovací klubík a je mi to prostě lidsky líto, žeo některé informace prostě přijdu.

    Navíc mi přijde, že správcová by se fakt měla vyjádřit. A jak se může vyjádřit, když ji hned smažeš příspěvky?!

    Prosím tento příspěvek nemazat, smažu si ho sama, až uznám za vhodné.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ok. Chcete na nastenku pravidla? To tady budeme jak ve Fotkach slecen z nyxu?
    patri sem: fotky,odkazy,informace
    nepatri sem: reseni kdo je vic OT, reseni co se smi a nesmi, hadani se o tom kdo si to vic bere. To si opravdu reste vedle.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GRETKA: ja to smazla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam