• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    Prosím, někdo Gangoinformovaný - jak tam na tom jsou? Mám na zítřeka nekalé spády, tak jesjtli už je vybaleno/není kobylkama vypleněno:o) Díky

    Stejně se mi vždycky z libovolně velkého množství sárí líbí oranžový... Jak je to možný? .o))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TRAMIN: řekla bych, že ani ne skoro :)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Ohledně toho co chci a nechci se vyjádřím, zkusím too formulovat a napsat... ale te´d nemám čas, takže snad příští týden...

    Obrázky moc pěkné... :-)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    TRAMIN: Tak toto je uchvatne. Nadhrene uaaaa :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: to mi připomíná, že musím ženicha ještě připravit na nákup svatebních šperků :o)) sice to nebudu hnát do takových extrémů, protože to byde taková mixovaná svatba z toho, co se nám kde líbí, ale aspoň náušnice a náhrdelník a náramky by to chtělo :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    a posledni,takova zahrivajici fotka
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    poznava nekdo svuj satnik?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    hledate fotku nejake herecky? zkuste tohle
    http://www.123bollywood.net/actresses/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    nema to ceska nevesta jednodussi?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    oblekaci navod na sari (vcetne popisku)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    co se zbytkem prilis dlouheho sari? nebo latky na choli?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    resite spolecensky uces?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SLAVNI V SARI ! ! !
    svetove tenistky a vsechny v sari. K videni Tennis players Serena Williams her sister Venus Williams pose in traditional Indian Sarees along with Jelena Jankovich Serbia and other tennis players during a function on the eve of the WTA Bangalore Open Championship 2008 in Bangalore March 2, 2008. The World Tennis Association (WTA) Bangalore Open Championship begins on March 3, 2008.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tohle uz je jako na kathak skoro
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    cot silk


    TRAMIN
    TRAMIN --- ---


    a trocha sukni

    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: To mi došlo, proto jsem k tomu přepsala svůj komentář, který jsi asi přehlédla, aby to bylo kompletní...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHAHLAH: ja jsem to kopirovala z vedlejsiho klubu bez nejakeho zvazovani jestli to je ci neni pravda.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: promiň, že ti do toho ryju, ale já si nemyslím, že by byl zázrak sehnat ve Flex-Texu něco použitelného, jak jsem psala, pokud tam člověk nejde s úplně konkrétním požadavkem a má trochu fantazie, tak si vždycky něco zajímavého najde :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Dalsi stripky od vedle:
    oblekaci workshop porada Govinda, informace na jejich strankach
    u Holešovické tržnice jsou opravdu "levné" látky a sehnat tam něco použitelného je zázrak. Doporučuju Korunní, první zastávka tramvají od Nám. Míru, tam jsou asi tři obchody s látkama na půl kilomteru čtverečním, jedna v Sázavské ul., druhá přímo na Korunní v průjezdě vedle obchodu s kufry a ložním prádlem, a třetí od zastávky zpět na Mírák a první ulicí doleva, jo a naproti jsou vlastně čtvrté...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam