• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: jojo, vrstvit bavlnu. taky se mi osvědčily vysoké boty a kabátek ke kolenům. prodávaj se i takový tlustý vyteplený punčochy. i kyž to lepí, je to mnohem lepší, než když to jde až nahoru přes stehna a zima v tom není (nošeno i přes vánoce).
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHEEN: tahle ponča s velkými oky jsem viděla podšitá flaušem, tak si ho můžeš taky zkusit zateplit :o)
    a ano, rána jsou strašná, brrr...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Jinak s těm punčocháčema, koupila jsem něco, co označovali u Bati jako mikrovlákno. Lepí na spodničku moc.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Já mám pončo nepříliš teplé, jsou v něm velká oka a hodně profukuje. ... Ale odpoledne pak už teplo bylo. Jen ta rána.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    na zimu pomaha vrstveni a polosari. Lepsi nez viskoza rozhodne. A taky ponco si nemuzu vynachvalit.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    CNV: A co našít tam ozdobný reflexní pruh? Ten by byl ještě účinnější. :-))))

    Jinak mlha dnes ošklivá, velká zima, měla jsem viskózu s bavlněnou spodničkou a silonkama a poprvé jsem za ten podzim měla dojem chladu. Ani dlouhý rukáv pod kabátkem mi moc nepomohl. :-(
    CNV
    CNV --- ---
    Takové jasně oranžové nebo žluté sárí by se teď dalo pokládat přímo za povinnou výbavu pro bezpečnější silniční provoz! Řidiči nás na rozdíl od šedivě zabundovaných spoluobčanek uvidí i v mlze na několik desítek metrů :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Co děláte v sobotu? Co takový podzimní sraz? Zaplaveme si v mlze, vydrží-li, uděláme nějaké mrazivé fotky a hlavně získáme odůvodnění vytáhnout ty nekzářivější barvy do ulic!
    CNV
    CNV --- ---
    Myslím, že by se střih dal vymyslet podle obrázků, i když by to nebylo stejné jako od indického krejčího, který už s tím má zkušenosti.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    RAILA: kdepak. Mozna se ti ho podari vygooglit,ale obecne se vi,ze kostym je draha a narocna zalezitost a nechava se sit v Indii az kdyz vis,ze budes opravdu vystupovat
    RAILA
    RAILA --- ---
    TRAMIN: Nebyly by někde i střihy?Plíís:)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Aha, jsem si říkala, že to je asi ušité. Zajímavě si s tím krejčí vyhraje.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: rasabihari je ta zena ve zlutozelenem ;) a ma na sobe kostym pro tanec bharatanatyam,ktery je usity ze sari.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Mám dotaz. Co má na sobě ta žena ve žlutozeleném?


    Tady je vidět ke konci dílu, jak tančí. Má pod tím zdá se nějaké kalhoty. Ale mně by zajímalo jak je uvázaný ten vršek. Nebo je to tak ušité?
    http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10084897100-kluci-v-akci/206562221900020-04.09.2006-17:00.html
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: oki, díky moc za radu :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    pokud nejsi jedna z tech co jim musi ladit ponozky s ostatnim spodnim pradlem a tedy nepreziji nezaposity rozparek...Idealni je mit to tak po kolena. Vyssi uz ti ztraci smysl spodnicky a zacina to byt bederni rouska.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: takže stačí zapošít to nahoře aby se to nepáralo dál a ty podélný věci nechat?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: na prvni jsem ji udelala drasticky. Proste jsem roztrhla svy. Na druhe jsem to udelala nuzkama ve stejnem miste a vrsek zaposila. Ale ted jsem v obdobi kanyrovych spodnicek z Govindy a kdyz je potreba zateplit vic, beru pod ne klasickou uzkou s malyma rozparkama vepredu. Nebojim se do spodnicek smiknout ;)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    Tramin, jakým způsobem děláš rozparky na klasických spodničkách?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam