• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    ZMYZULKA: To je možná nějaká novinka, já mám totiž tyrkys právě z Góvindy (koupený ai před 2 lety) a když jsem zkoušela zapálit pár vláken, tak se seškvařila, což by ani jedna z vypsaných "surovin" dělat neměla, pokud vím. Mimochodem na něm byla cedulka silk :o) A i jinak je znát, že je to umělina, i když příjemná
    ZMYZULKA
    ZMYZULKA --- ---
    CAMELLA: nádhera!!! úžasná barva, taková by se mi taky líbila :) (mám zelenou a červenou, ale ještě bych klidně nějakou tu barvičku přibrala, páč jsou to nejoblíbenější sárí mého přítele). Jinak Govinda uvádí, že je to směs bavlny, přírodního jutu a hedvábí...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    CAMELLA: Taky bych tipovala, že jde o viskózu. přijde mi, že to dává často větší lesk než klasické hedvábí. Dají se s tím dělat divy. ale zase hedvábí je prostě hedvábí, je takové milejší k lidskému tělu.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    CAMELLA: Krásné je, já mám podobné v tyrkysové barvě, ony tyhle viskozky mohou udělat i větší parádu než pravé hedvábí ;)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SHAHLAH: jojo, ja prd poznám. Každopádně bylo krásný :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    CNV: On se tenhle typ viskózky za hedvábí dost často vydává a necvičené oko (nebo ruka) rozdíl nepozná, tak možná proto :o) Každopádně to slečně moc sluší a té v modrém sáríčku taky (i když tam mě víc upoutala slečna v cylindru).
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CNV: mno nevím. To je informace kterou mi spolužačka dala tehdy, pokud si dobře pamatuju:)
    CNV
    CNV --- ---
    Je to určitě hedvábí? Mně to přijde jako typická oboustranná viskóza.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Spolužačka před dvěma lety na našem maturáku měla přenádherné hedvábko:)



    CNV
    CNV --- ---
    Na Oscarech bylo fajn bollywoodské vystoupení - patrně na počest Milionáře z chatrče. Vzhledem k popularitě tohohle filmu by mohla indická móda zase zaznamenat období zvýšené popularity...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: ty modre saty jsou kraaaasneeeee a sari samozrejme taky
    CNV
    CNV --- ---
    OLEJOVKA: Do Apedu, beztak :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    CNV: kam chodí na takové pěkné látky? ta slečna s cylindrem
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    CNV: tohle sárí je úchvatný..
    CNV
    CNV --- ---
    To je prý za maturiťáku oděvní školy, takže většina si šila sama. Slečna v cylindru vypadá skvěle.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    'Ale ta vedle ní taky nevypadá špatně. Konečně zase někdo originální kdo ví co mu sedí:D
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CNV: a navic v sandalkach :)))
    CNV
    CNV --- ---
    Ve fotkách z plesů je zase slečna v sárí na maturiťáku:
    MISERY
    MISERY --- ---
    BIDA: dik :)
    SKLIBA: figl? no to jsem puvodne myslela, ze se zeptam tady vas :D Ale teda ja jsem si vymyslela takovej zpusob, ze proste pravou rukou si podrzim ten zacatek, pak udelam prvni sklad, necham ho volne splyvat a prichytim si pravou rukou ten kus sari. Pak k nemu udelam dalsi sklad, prichytim zase pravou rukou a levou rukou si je chytnu oba dva, natahnu je a pravou rukou popoustim sari tak, az je ten sklad stejne dlouhej, jako prvni. Treti pak takhle pomeruju s druhym a tak dale a tak dale. Snad jsem to vysvetlila spravne :) No a kdyz jsou sklady hotove, tak je vsechny posbiram levou rukou, srovnam, trosku vyklepu, aby se narovnaly a zastrcim :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MISERY: teda ty sklady jsou ukázkové... to se mi nikdy nepodaří :-( je v tom nějaký fígl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam