• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    DALEEN: Ale přes druhou ruku máš vlečku, tak na co rukáv... A vypadá to spíš na společenské sárí, takže předpokládám, že je počítáno s tím, že se bude nosit s vlečkou přes ruku a ne vázané nějak pracovně...
    Nebo co myslíte?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Zřejmě to udělá u krku Véčko, ale musím říct, že se mi to nelíbí.....ani ten šikmý výstřih ani ten jeden dlouhý rukáv. Kdyby byly dlouhé oba, tak to už by byla jiná :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: to jo, akorat ze to vynikne nejvic takhle. Kdyz si pak obleces sari normalne, tak nebude videt ten sikmy lem
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: ups... no aspoň vidíš, jak jsem na tom s pamětí na obličeje :-(
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KATERINA: Teda, tohle čoli s jedním rukávem a výstřihem k jedné straně, to je ale hodně zajímavý počin.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: Tak zrovna na téhle fotce nejsem já, ale kamarádka:) já jsem ta druhá
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    100,000 USD :)

    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: tak přeci je to ono :-) a sluší ti mnohem víc než mě :-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: To je on, koupila jsem ho od tebe na sárí bazaru:) jdu to opravit
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: ta zelená bavlnka moc hezká :-) mimochodem ten modrý polyester, takový kousek jsem měla z ga (nevím, jestli to není tentýž), ale ten jsem tam koupila jako viskózu :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    tak si říkám, už dlouho tu nebyly žádné hezké fotky... nemáte někdo nějaké hezké přírůstky? ať vlastní nebo jen obrázkové... ať je čím se pokochat
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NEVENA: ručník, plínka atd. poslouží stejně
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: vezmi to přes ubrousek... nebo takové ty papírové ručníky, co bývají na WC (skládané)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: A kruci. Je to modrá, al nerada bych na viditelném místě fleky... dá se nějak normálně sehnat savý papír?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: zehlim stejne jako tricka
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: Každou sadu navléknu na stužku a zavážu - tím pádem se nesmíchají a dají se zavěsit, takže šetří místo...
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    NEVENA: žehlím na max a žije:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: na noviny bacha, u světlých látek tak snadno přijdeš k "potisku" :o))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam