• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    NORAH: Zaujimave, ale chybaju mi tam rozmery pri sari - zvlast, ze niektore vyzeraju hooodne kratke
    NORAH
    NORAH --- ---
    jeje, dobrá zpráva samozřejmě (stydlivý smajlík)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PRISTI SOBOTU BUDE V GANZE OTEVRENO
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Tohle není apríl!

    jelikož konání všesáríholického slevu v létě závisí částečně na účasti (musíme sesbírat dosti financí na uhrazení nájmu), připravil pro vás organizační výbor jednoduché přihlašovadlo na adrese: http://sari.unas.cz/index.php?sari=prihlasovadlo

    jako taková lehounká motivace pro zatím ne zcela rozhodnuté (ač je mi jasné, že nikdo se nemá přoč upejpat - budeme mezi svými :o)) je pro vystupující na besídce slevička, koneckonců budou bavit ostatní, že? ;o)

    poznámka: seminář oblékání sárí bude jediný poloveřejný, tzn. že lístky na něj budou dány v několika kusech i do Gangy a případně jinam (tipy vítány)

    do poznámky můžete uvést cokoli vás napadne, nebude se nikde zobrazovat... jen časem přidám informaci o počtu přihlášených na jednotlivé části, abysme všichni měli přehled, kde je ještě na WS volno a jak moc se budeme mačkat na diskotéce :o)

    ohledně placení: zatím sbírám závazné (!) přihlášky, samotný výběr peněz tak měsíc před, pošlu vám pak e-mailem číslo účtu...
    pokud by nastala ideální situace, složíme se na plnou cenu nájmu a zbyde pár peněz aspoň na vodu :o)

    besídka: jen amatérky, takže není důvod ke studu! vítáme i okrajové tanečky, pestrost mezi sáríholičkami nikdy nechyběla, sem s ní!

    a teď už se šupajděte přihlašovat!
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    TRAMIN: Moc pěkný jste to měly :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Webová alba programu Picasa - Nailah - Prehlidka pro...
    http://picasaweb.google.cz/Nailah1988/PrehlidkaProSueRyder#
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    PERTAKOIN: Jo jo, to je mi jasné, že se zřejmě počítá se společenským úvazem....ale stejnak se mi to nelíbí :)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    DALEEN: Ale přes druhou ruku máš vlečku, tak na co rukáv... A vypadá to spíš na společenské sárí, takže předpokládám, že je počítáno s tím, že se bude nosit s vlečkou přes ruku a ne vázané nějak pracovně...
    Nebo co myslíte?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Zřejmě to udělá u krku Véčko, ale musím říct, že se mi to nelíbí.....ani ten šikmý výstřih ani ten jeden dlouhý rukáv. Kdyby byly dlouhé oba, tak to už by byla jiná :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: to jo, akorat ze to vynikne nejvic takhle. Kdyz si pak obleces sari normalne, tak nebude videt ten sikmy lem
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: ups... no aspoň vidíš, jak jsem na tom s pamětí na obličeje :-(
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KATERINA: Teda, tohle čoli s jedním rukávem a výstřihem k jedné straně, to je ale hodně zajímavý počin.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: Tak zrovna na téhle fotce nejsem já, ale kamarádka:) já jsem ta druhá
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    100,000 USD :)

    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: tak přeci je to ono :-) a sluší ti mnohem víc než mě :-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: To je on, koupila jsem ho od tebe na sárí bazaru:) jdu to opravit
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: ta zelená bavlnka moc hezká :-) mimochodem ten modrý polyester, takový kousek jsem měla z ga (nevím, jestli to není tentýž), ale ten jsem tam koupila jako viskózu :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    tak si říkám, už dlouho tu nebyly žádné hezké fotky... nemáte někdo nějaké hezké přírůstky? ať vlastní nebo jen obrázkové... ať je čím se pokochat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam