• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Teda tohle je nádherný.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN: te silene komprese si nevsimejte, to si zase program vymyslel jak to ma vypadat.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NORAH: jo docela se nad vetsinou tvych prispevku bavim ;)
    predpokladam, ze se to casem usadi :)
    a na tvoji poznamku o koukatelnosti...
    rekneme, ze se me lidi neleknou
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    NORAH: tož Tramin je známá ošklivka a myslím, že rozhodně uvítá možnost focení dalších sárí, má toho totiž málo a navíc se v práci strašně nudí;)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Sárí placky
    při objednání přes internetový shop byla cena zlevněna vzhledem k tomu, že budete platit poštovné, po dohodě s justPIGGY.com na 20 Kč
    cena při koupi na srazu zůstává 25 Kč
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    TRAMIN: este to tak... nad cim by sme slintali ;-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NORAH: kez bych fotila jen 20-30 sari v jednom zatahu ;)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Navázaly jsme spolupráci s výrobcem placek.
    Oni mají reklamu na našich stránkách a budeme o nich hezky mluvit, my získáme pěknou cenu placiček a časem si prý můžeme vymyslet další vzorek :o)

    http://sari.unas.cz/index.php?sari=placky

    Výrobce je na Moravě a podle kontaktů na jeho stránkách se lze domluvit na osobním odběru.
    Navíc po celé republice rozesílají.
    A ještě navíc, do Prahy právě expresně putuje paklík placek, který vám můžu prodávat přímo na srazech.

    Cena u všech způsobů je moc pěkných 25 Kč/kus

    Tak je nenechte všechny mně, tolik využití pro ně zas nemám :o)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    NORAH: Zaujimave, ale chybaju mi tam rozmery pri sari - zvlast, ze niektore vyzeraju hooodne kratke
    NORAH
    NORAH --- ---
    jeje, dobrá zpráva samozřejmě (stydlivý smajlík)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PRISTI SOBOTU BUDE V GANZE OTEVRENO
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Tohle není apríl!

    jelikož konání všesáríholického slevu v létě závisí částečně na účasti (musíme sesbírat dosti financí na uhrazení nájmu), připravil pro vás organizační výbor jednoduché přihlašovadlo na adrese: http://sari.unas.cz/index.php?sari=prihlasovadlo

    jako taková lehounká motivace pro zatím ne zcela rozhodnuté (ač je mi jasné, že nikdo se nemá přoč upejpat - budeme mezi svými :o)) je pro vystupující na besídce slevička, koneckonců budou bavit ostatní, že? ;o)

    poznámka: seminář oblékání sárí bude jediný poloveřejný, tzn. že lístky na něj budou dány v několika kusech i do Gangy a případně jinam (tipy vítány)

    do poznámky můžete uvést cokoli vás napadne, nebude se nikde zobrazovat... jen časem přidám informaci o počtu přihlášených na jednotlivé části, abysme všichni měli přehled, kde je ještě na WS volno a jak moc se budeme mačkat na diskotéce :o)

    ohledně placení: zatím sbírám závazné (!) přihlášky, samotný výběr peněz tak měsíc před, pošlu vám pak e-mailem číslo účtu...
    pokud by nastala ideální situace, složíme se na plnou cenu nájmu a zbyde pár peněz aspoň na vodu :o)

    besídka: jen amatérky, takže není důvod ke studu! vítáme i okrajové tanečky, pestrost mezi sáríholičkami nikdy nechyběla, sem s ní!

    a teď už se šupajděte přihlašovat!
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    TRAMIN: Moc pěkný jste to měly :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Webová alba programu Picasa - Nailah - Prehlidka pro...
    http://picasaweb.google.cz/Nailah1988/PrehlidkaProSueRyder#
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    PERTAKOIN: Jo jo, to je mi jasné, že se zřejmě počítá se společenským úvazem....ale stejnak se mi to nelíbí :)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    DALEEN: Ale přes druhou ruku máš vlečku, tak na co rukáv... A vypadá to spíš na společenské sárí, takže předpokládám, že je počítáno s tím, že se bude nosit s vlečkou přes ruku a ne vázané nějak pracovně...
    Nebo co myslíte?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Zřejmě to udělá u krku Véčko, ale musím říct, že se mi to nelíbí.....ani ten šikmý výstřih ani ten jeden dlouhý rukáv. Kdyby byly dlouhé oba, tak to už by byla jiná :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: to jo, akorat ze to vynikne nejvic takhle. Kdyz si pak obleces sari normalne, tak nebude videt ten sikmy lem
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: ups... no aspoň vidíš, jak jsem na tom s pamětí na obličeje :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam