• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    holky šily jste si některá se zárí zavinovací polosárí? nebyly by tipy-návod/ ochotná duše na workshop-obhlédnutí hotového (nejsem úplně neschopná jen bych si ho přece jen nerada zničila, i když nejdřív střihnu viskózové, kterého by mi nebylo tolik líto)
    zjistila jsem že se do sárí prostě neumotám tak aby mi to bylo pohodlné a tímpádem ho neunosím což je zas škoda aby mi jen ležela ve skříni...
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    V pátek jsem v jednom pražském sekáči narazila na dětské třídílné polosárí za 60 kč. Mobilová rychlofotka zde: http://img80.imageshack.us/i/moto0344.jpg/
    Obvod před hrudník je cca 50 cm.
    Kdyby se některé z vás hodilo, tak se vám pro něj zítra po práci můžu stavit (budu mít okolo toho sekáče cestu) nebo vám dát adresu.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Dovolila bych si ukončit diskusi nad otevíracími dobami.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: tyjo, koukam, ze se nejak za vylepsily stranky. Moc pekne
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Naše/Vaše stránky
    s novým rokem, nové sáríholičky...
    připomínám možnost ocitnout se na mapě, případně na ni dostat své působiště!
    Mapa pokrytí ČR sáríholičkami
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=pokryti
    a když už budete na mapě, Galerie je také pěkné místo :o)
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=galerie
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Sariobchod.cz
    http://www.sariobchod.cz/
    tak kdyby nahodou jeste nekdo nevedel ;) nove zbozi uz je vsechno na prodejne a podstatne veci na internetu. Zbytek kolovek prisel vcera vcetne tri mundu
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    SELLIGAN: jasně, pandžábí! :D což je prostě tím, že sárí mám dostatek, ale byly časy, kdy jsem je taky kupovala po dvou, takže bych tehdy tuhle nabídku velmi ocenila :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATERINA: a koupila sis neco?
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    dnes jsem byla v govindě a mají tam akci tři sárí za cenu dvou :) takže ta akce stále platí :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: nevim, já jenom po dlouhý době koukla na jejich net a maj to tam...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: nebylo to pred vanocema?
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    v Govinda butiku: Sárí - POZOR AKCE 2+1 SÁRÍ!! Kupte si 3 sárí a nejlevnější z nich dostanete zdarma.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: presne tenhle obrazek visel krejcimu v dilli na stene
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TRAMIN: jiste ze je. Znam indy holandske, anglicke, kanadske (rozumej, vyrostli tam) a pokud je jeich rodina pricetna, v zemi "totalne nasazena", tak je to jednoduse hezci odruda mistnich lidi :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    trocha inspirace na choli :)

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    BERUSKA_CA: dneska jsem v pizza hut videla cely personal velice pouzitelnych indu. staci je precesat, prevlect, vydrezurovat na anglicke gentlemany a jsou k sezrani. nase obsluha byla spickova a vypadal ten kluk hodne dobre.... coz bych normalne o indovi tezko rekla

    takze problem je evidentne ve vychove
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    AKI4CE: no tak Turky (mimo jine) nikdy. Patrne je to dano i vychovou, ale zdaji se mi takovi... eh, velmi velice malo inteligentni.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    AKI4CE: coz taky delam... prvni dny to byl problem. bylo mi hloupe delat, ze ti lidi nejsou. citila jsem se hrozne. Ale uz to delam automaticky.
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    TRAMIN: od Turecka dal (vcetne) staci, ze si zenska a ze mas p**u a obtezovat te budou vsichni....s tim se neda opavdu delat nic jinyho, nez ignorovat...

    este v souladu s tim, co si oni mysli, ze evropani a americani jsou...rozumej zeme zaslibena plna bezuzdneho volneho sexu...jak videli v TV ;->
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam