• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA:
    RENNFRI: kolo nebo polo to je jedno, princip je stejný. jak navrhuje olejovka, obšlehnout střih dle jiného pola, to je sice hezké, ale stejně to budeš muset nastříhat na více dílů, protože ze sárí prostě půlkruh jinak neuděláš. zavinovačka se teoreticky liší jen tím, že není sešitá a je tam větší variabilita v pase, nemusíš ho dělat přesně, musíš jen dávat pozor, aby se to dost překrývalo po stranách:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    RENNFRI: jde o to, že pokud máš sárí s lemem/lemy, budeš muset začít tím, co u kolopola, tedy vytvořením půlkola až kola...
    pokud máš jednolitý vzorek, najdeš střih či návod na zavinovačku v Burdě...
    případně se dá lem odstřihnout a našít na hotovou sukni...
    nejlepší je ale vzít jiné polo a obšlehnout podle něj střih na svoje :o)
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    OLEJOVKA: ja se prave ale neptam na kolopolo...verim tomu ze zavinovacka ma take nejaka sva specifika
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    holky šily jste si některá se zárí zavinovací polosárí? nebyly by tipy-návod/ ochotná duše na workshop-obhlédnutí hotového (nejsem úplně neschopná jen bych si ho přece jen nerada zničila, i když nejdřív střihnu viskózové, kterého by mi nebylo tolik líto)
    zjistila jsem že se do sárí prostě neumotám tak aby mi to bylo pohodlné a tímpádem ho neunosím což je zas škoda aby mi jen ležela ve skříni...
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    V pátek jsem v jednom pražském sekáči narazila na dětské třídílné polosárí za 60 kč. Mobilová rychlofotka zde: http://img80.imageshack.us/i/moto0344.jpg/
    Obvod před hrudník je cca 50 cm.
    Kdyby se některé z vás hodilo, tak se vám pro něj zítra po práci můžu stavit (budu mít okolo toho sekáče cestu) nebo vám dát adresu.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Dovolila bych si ukončit diskusi nad otevíracími dobami.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: tyjo, koukam, ze se nejak za vylepsily stranky. Moc pekne
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Naše/Vaše stránky
    s novým rokem, nové sáríholičky...
    připomínám možnost ocitnout se na mapě, případně na ni dostat své působiště!
    Mapa pokrytí ČR sáríholičkami
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=pokryti
    a když už budete na mapě, Galerie je také pěkné místo :o)
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=galerie
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Sariobchod.cz
    http://www.sariobchod.cz/
    tak kdyby nahodou jeste nekdo nevedel ;) nove zbozi uz je vsechno na prodejne a podstatne veci na internetu. Zbytek kolovek prisel vcera vcetne tri mundu
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    SELLIGAN: jasně, pandžábí! :D což je prostě tím, že sárí mám dostatek, ale byly časy, kdy jsem je taky kupovala po dvou, takže bych tehdy tuhle nabídku velmi ocenila :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATERINA: a koupila sis neco?
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    dnes jsem byla v govindě a mají tam akci tři sárí za cenu dvou :) takže ta akce stále platí :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: nevim, já jenom po dlouhý době koukla na jejich net a maj to tam...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: nebylo to pred vanocema?
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    v Govinda butiku: Sárí - POZOR AKCE 2+1 SÁRÍ!! Kupte si 3 sárí a nejlevnější z nich dostanete zdarma.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: presne tenhle obrazek visel krejcimu v dilli na stene
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TRAMIN: jiste ze je. Znam indy holandske, anglicke, kanadske (rozumej, vyrostli tam) a pokud je jeich rodina pricetna, v zemi "totalne nasazena", tak je to jednoduse hezci odruda mistnich lidi :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    trocha inspirace na choli :)

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    BERUSKA_CA: dneska jsem v pizza hut videla cely personal velice pouzitelnych indu. staci je precesat, prevlect, vydrezurovat na anglicke gentlemany a jsou k sezrani. nase obsluha byla spickova a vypadal ten kluk hodne dobre.... coz bych normalne o indovi tezko rekla

    takze problem je evidentne ve vychove
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam