• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    hele a na Velkej Pátek bude ve slevě všechno XXL? :)
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    TRAMIN: jasně, já jsem každopádně ráda za rady :-) na druhou stranu to co se mi líbí je stejně děsně dlouhé takže bych si ho pravděpodobně musela zkracovat takže bude lepší počkat až nebudu na nemocenské a stavit se osobně, minimálně snad zjistím jaké míry budu potřebovat a nějaký ten favorit, který sedne se časem taky beztak najde pokud ne rovnou :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    a teda neber to jako obchodní trik, ale čekání se dost často nevyplácí. Zvlášť pokud jde o nestandartní velikosti. Těch širokých bývá fakt málo. Stejně jako třeba krátkých
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    RENNFRI: miry se delaji tak, že změřím šířku sukně v nejužším bodě a odečtu 10cm.
    reálně má tedy víc. Směrem dolů se rychle rozšiřuje. tedy při vázání v pase potřebuješ menší velikost než při vázání na bocích.
    sukně se dá i sešít nebo sepnout někde nad kolenem zavíracím špendlíkem, aby se neotvírala a pak ti stačí i užší.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    RENNFRI: Strávila jsem těhotenství více méně v jedněch kalhotech. Do sukní se mi moc nechtělo. Zkus to a uvidíš, každému vyhovuje něco jiného. Byla bych nesnesla "pevný pas", musela jsem mít přes bříško elastický materiál.

    Obávám se že širší nebývají.
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    DALEEN: no sárí doma mám a venku jsem v něm byla 1, nevyhovuje mi nutnost se motat a nosit spodničku (už dlouho se odhodlávám dát ho pryč nebo z něj ušít sukni), navíc se v něm prostě necítím...
    na zvětšení objemu prdím, budu to potřebovat na léto takže potřebuju sukni multi velikosti (těhotná jsem poprvé, nemám páru jak moc se zvětším a jak se znám co se týče shánění oblečení nebude se mi chtít shánět těhu kalhoty, které by mi padly takže polosárí/ zavinovačka mi přijde jako nejpraktičtější řešení bez nutnosti utratit majlant za hadry :-)
    zatím mi přijde použitelnější spíš varianta nad bříškem, nicméně praxe ukáže :-)

    technický dotaz - prošla jsem polosárí a nejširší tam vidím nějakých 124, bývaj i ještě širší? já se teda zamilovala do jedné z vašich nových 120 tak zvažuju že to prostě risknu, ale i tak, zatím mám čas počkat, stejně to budu nosit až bude teplo
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    RENNFRI: No, v těhotenství jsem moc sukně nenosila, jen ty s pružným pasem. Otázka je jestli chceš nosit sukni pod bříškem (což ovšem znamená že budeš mít vpředu sukni o dost delší), nebo nad bříškem (sukně bude vpředu o dost kratší a navíc jí budeš potřebovat hodně širokou). Pro mě by bylo polosárí v těhotenství nepraktické, nehledě na to, že široká sukně i dost zvětšuje objem. Když už tak lepší mi přijde sárí.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: to jsem nevěděla že jde :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: jo to neresim.... nenosim choli. takze uz si nechavam sit akorat samotne sukne bez choli a satku. hned o petikilo levnejsi
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: mě by se líbilo jedno kolopolo, ale semnou je to těžký, když se nevejdu do žádného čolí :(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SELLIGAN: tak vydrz. prave jsem jich tricet nafotila :D
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    taky mam nejak potrebu polosárí...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RENNFRI: a nebo si bílé nabarvi :)
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    TRAMIN: oki, dík za info, prostě se k vám někdy zastavím a budu zkoušet, to bude asi nejrozumnější.. :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    RENNFRI: no s tehotenstvim snad poradi holky z osobnich zkusenosti. choli XXL mame v bile a cerne na sklade. barvy moc nejsou. obecne velikosti jsou horsi.
    polosari bych volila urcite dost siroke zavinovaci a muzes postupne povolovat. co jsem ale vypozorovala, tak sukni budes nosit asi spis pod, takze radsi kratsi delky.
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    chtěla bych se zeptat, jestli budete mít v pražské ganze do jara větší super čoli (potřebuju min. XL spíš tou dobou možná XXL jestli vůbec bývá) a jestli nemáte zkušenosti jak vybrat polosárí v těhu, aby vydrželo až do konce?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: hlásím, že zabral technický benzín, lepidlo fuč, šála zůstala
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: super :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    jo a velikonočnímu pondělí se v některých krajích říká červené, ale tenhle název skoro vymizel
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TABBY: vidiš, ale to je ěž skoro za rok :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam