• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    VERONIKA22: dík.. já vůbec nevím, co si mám představit, co tam chce. Asi jí to nechám namalovat. Bohužel nemůžu doufat, že jí to přejde nebo že ji ukecám, už má dost dlouho jasno, co chce na zdi i na podlaze (zelený koberec, což je to nejmenší), ale nějakou výraznou ozdobu na stropě asi nevydejchám :-))))
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HRABALKA: v oblíbených www jsem měla uloženo např. toto: http://www.pokojicky.com/
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    naše dítě si vysnilo vymalování pokoje "nebeskou oblohou" , tvrdí, že tam chce slunce, mraky a ještě měsíc. Nemáte náhodou nějaký tip, kde by se něco takového mohlo okouknout nebo kdo by to byl schopný vymalovat? Na nebe, mraky a smožná slunce bych si možná troufla, ale měsíc mi už přijde jako hazard. Nicméně Tina na tom (zatím - i když asi rok) trvá a já si to neumím moc představit.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SRETSIS: ty holiny jsou v tom bilem cistounkem pokoji fakt pekna dekorace :-)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    KAWALSKI: Vypadá to moc hezky.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    teda, ta barva je svetlejsi nez v realu :-O hraskove zelena je hraskove zelena ;-) a dvere se budou menit jako posledni, jeste chci osadit strop deskama, tak abychom je nerozbily, mame koupene celodrevene ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    tak jsem vcera v depresi ze smrti zvireciho mimina vyzunkla lahev friska a sla vyzdobivat detsky pokojicek, nakonec to nevypada az tak zle a decko je nadsene :-D
    az dneska pripevnime lišty a nalepime zatpelovaci desky na stenu, nafotim cely pokojik ;-) kombinace hraskove zelene a bezove se mi nakonec docela libi :-D

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PABLINKA: aha, děkuji... budeme kupovat malé teď konečně tu postel, no ale chtěli jsme rovnou i s novou peřinou a povlečením
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    LUBAR: Jen na to oblečení...
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    SANTAL: Přijde na to, jestli to má být jen na oblečení nebo i na něco jiného... Z mých vlastních zkušeností toho dítě nejvíc má asi tak kolem třetího čtvrtého roku, pak už to na kvanta zase ubývá, jen se zvětšují velikostně. Aspoň teda u nás to tak je - spotřebuje nejvíc tepláků, nejvíc triček, nejvíc pyžam, protože prostě ještě není úplně čistotnej v žádným směru. Skoro sedmiletej syn už si vystačí s polovičním množstvím, takže na objem je to srovnatelný....
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    ILLUZE: teď jsem si vzpomněla, že jsem tenkrát brala rovnou větší peřinku do postýlky - 135 x 100 cm.
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    ILLUZE: máme pořád peřinku z malé postýlky, dávám ji Vítkovi přes nohy napříč... často je přikrytý jen lehkou dekou..., stejně tak má i ten tenký dětský polštářek pořád...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jak velkou skříň byste pořídili pro dva kluky - nyní 1 a 3r...? (Nemám představu, jak objem věcí za pár let naroste...)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    FOXOVA: na letáku byla fialová
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PABLINKA: jaké rozměry peřiny jste k této posteli kupovali?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    CATSIAM: jako ze je na letaku? taky v jiny barve nez cerny?
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    PABLINKA:
    FOXOVA:
    Teď mi tu na stole leží leták z XXXLutz, že by tam něco takovéhleho měli mít za 199,-
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PABLINKA: jezis dekuju moc:]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam