• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KOPRETKA: nam ta nase "nastesti nehraje", ale uz ji mame cca 2roky a holky bez ni neusnou...a barvy taky nemeni jen jakou nastavime takovou mame ale je to super vec....jo a mame berusku .))))
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    KOPRETKA: Hele, tos mi udělala fakt radost a doufám, že želvu seženu. My jsme letost ahodou okolností byli na Zakynthu, kde jsme na želvách téměř jezdili.. tohle ji dostane a na nějaké kýče ji přejdou myšlenky!
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    KOPRETKA: jen na upřesněnou - je to lampička, která vrhá hvězdy nahoru... (?)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    HRABALKA: hele ted jak to tu čtu, tak by to mělo ještě hrát nějakou melodii, ale na to jsme naštěstí nepřišli..)

    Želva magická, hrající - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=zhmQjWEg5Zc
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    KOPRETKA: hele, to je krása! Mě to taky nadchlo, musím ji sehnat. Už proto, že jsme obě vášnivé milovnice zvířat (Tina právě zdobí všechny plyšáky - je jich asi 200 - na svatbu mojí kamarádky, přestože nejsou zvaní :-DD), tohle ji dostane. DĚKUJU
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    KOPRETKA: nádhera, ta by se chytla, tomu věřím! Díky..
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    HRABALKA: jo je to plyšová želvička s plastovým krunýřem(na živo to je lepší než sem čekala) a je tam možnost měnit barvy, a ono to právě zobrazí souhvězdí a měsíc. pak se ještě tím mačkáním dá různě zkombinovat ty souhvězdí bud že to svítí, nebo to blíká..)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    KOPRETKA: to je moc hezký, to je obraz nebo co je? Svítí želva i hvězdy?
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    VERONIKA22: to je děsný, promiň..
    VERONIKA22: jo ty máme, ale nevím, jestli je to TO ONO, co si představuje. :-) Nechám jí nakreslit si pokojíček a pak rozvířím další diskuzi :-)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    HRABALKA: hele a neukecala by si to na toto. malá má fialově tmavý strop a večír to vypadá fantasticky..) baterky taky docela drží (už to jede týden pomalu v kuse, páč přes den nevím, že svítí.) sem to koupila jen tak do zásoby za odměnu, a vůbec sem nečekala, že z toho bude tak nadšená. .-)


    Magická želva - plyšová svítící noční želva - lampička želva
    http://obchod-s-darky.cz/plysove/139-magicka-zelva-plysova-svitici-zelva-lampicka-zelva.html
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HRABALKA: ještě mě napadlo jak ošidit ty hvězdy- namalované v noci asi svítit nebudou ale třeba by se jí víc líbily takové ty nalepovací ( co přes den nasajou světlo ) a v noci dlouho září
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HRABALKA: tady na sídlišti v jednom pokojíčku vídám toto. a myslim, že večer rozsvícené je to parádní :o)

    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    HRABALKA: pardon,ne alias, ale ála..
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    SANTAL: není to úplně aktuální, malovat se bude za pár měsíců, ale nejde o to nalepit něco na zeď. Naše dcera těžce nesla, že jsme se přestěhovali z bytu do domu a jediné, co ji vždycky pomohlo zlepšit její trudnomyslnost, bylo, že si udělá pokoj, ak bude chtít. Její pokoj bude poměrně veliký (cca 30 m2). A bude jí bzry 6 let. Chce oblohu, slunce, mraky a nad postelí pro spaní měsíc a hvězdy a na zemi zelený koberec. Každá rada drahá. A já nesnáším nějaké kresby alias Hüttnerová a spol. Tak si to nějak neumím představit, ale blíží se to..
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    HRABALKA: My máme na dveřích sluníčko se střapatýma paprskama, berušku s otevřenýma krovkama, třírozměrné kytičky - vše z papíru. Nešlo by taky prostě na tu zeď něco lípnout?
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    VERONIKA22: dík.. já vůbec nevím, co si mám představit, co tam chce. Asi jí to nechám namalovat. Bohužel nemůžu doufat, že jí to přejde nebo že ji ukecám, už má dost dlouho jasno, co chce na zdi i na podlaze (zelený koberec, což je to nejmenší), ale nějakou výraznou ozdobu na stropě asi nevydejchám :-))))
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HRABALKA: v oblíbených www jsem měla uloženo např. toto: http://www.pokojicky.com/
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    naše dítě si vysnilo vymalování pokoje "nebeskou oblohou" , tvrdí, že tam chce slunce, mraky a ještě měsíc. Nemáte náhodou nějaký tip, kde by se něco takového mohlo okouknout nebo kdo by to byl schopný vymalovat? Na nebe, mraky a smožná slunce bych si možná troufla, ale měsíc mi už přijde jako hazard. Nicméně Tina na tom (zatím - i když asi rok) trvá a já si to neumím moc představit.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SRETSIS: ty holiny jsou v tom bilem cistounkem pokoji fakt pekna dekorace :-)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    KAWALSKI: Vypadá to moc hezky.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    teda, ta barva je svetlejsi nez v realu :-O hraskove zelena je hraskove zelena ;-) a dvere se budou menit jako posledni, jeste chci osadit strop deskama, tak abychom je nerozbily, mame koupene celodrevene ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam