• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WENCAOtužování
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    VDFLAT: Trénuj prsty (resp. celé ruce a nohy) zvlášť a častěji. Klidně večer na gauči do kýble s ledovou vodou apod.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Jak řešíte tuhnoucí prsty na nohou? I když se dokážu ve vodě uvolnit a chlad si užít, tak na tohle jsem ještě nepřišel.
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    Nemát někdo tip, jak udržet díru v ledu bez neustálého zamrzání (samozřejěm venku v mrazu)? Případně jak jinak relativně jednoduše tu díru obnovit, než ji po pár dnech vysekat v podstatě od nuly?
    (bude v nadzemním bazénu, takže nehrozí, že by se tam propadl bruslař)
    SIVER
    SIVER --- ---
    NOZIMED: ne ne , je to v pohodě. poslouchej tělo mrkni třeba na wimhofa... lezou i doledové vody, já chodil i v minus deseti do puli tela, vse je to o nastaveni hlavy hlavne
    NOZIMED
    NOZIMED --- ---
    ahoj. som tu novy a mam (dufam, ze nie hlupu) otazku:
    ako je to so studenou sprchou po sporte? priklad: rano dobehnem do prace (10km) a cca po 10 minutach si davam sprchu, nehrozi, ze ak si budem davat studenu sprchu riskujem tym nachladnutie?
    dik za odpovede a nazory
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    SIVER
    SIVER --- ---
    Teď frčí wimhof, aplikuje někdo? :-)Za mně super, vidím hodně benefitů
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    PODFUCK: asi neva, spíš vadí ale jen z hlediska duševního (překonání té nechuti) pokud bys začal studenou a na to pak teplou. Já se sprchuji denně už od března studenou a nemůžu si to vynachválit. Výjmkou jsou situace kdy ze sebe potřebuješ dostat něco agresivního (hliníkový prach,skelná vata....) jelikož pod studenou vodou se kožní pory stáhnou a nedojde ke smytí všeho čurbesu. Pak si dej bacha na vymývání šamponu z vlasů studenou/ledovou vodou protože to trvá strašně dlouho ale hlavně to ničí vlasy. Já to dělám tak že začnu studenou a po opláchnutí a nanesení šamponu dám vodu na vlažnou ale strčím pod ní pouze škécu aby nedocházelo tolik ke kontaktu se zbytkem těla. Jinak výsledky to má ohromné ! Ať už lepší regenerace svalů, lepší činnost srdce,duševní pohoda, větší imunita vůči chladu, posílení imunitního systému (za tu dobu jsem nebyl ani jednou nemocnej)
    Jinak já jsem k tomu přišel na základě tohoto videa, dobré shrnutí pro začátečníky.
    SebeRevolta TV - Epizoda 3 - Ledová Disciplína
    https://www.youtube.com/watch?v=n-1RY-1Yzl8

    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    WENCA: A je v pohode, kdyz se rano a vecer normalne osprchuju a pak dam max studenou a dojedu se tou? Zacal jsem na minute postupne budu pridavat?
    WENCA
    WENCA --- ---
    PODFUCK: studená sprcha. postupně začni dávat míň a míň teplý vody a je to.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Ahoj, mate nejake tipy pro nekoho kdo zacina s otuzovanim? Chodim pravidelne 1x tydne do sauny a rad bych pridal nejaky otuzovani doma tak abych byl jednou schopnej "plavat mezi ledy".
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    På tynn is 4 / On thin ice 4 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=EF1V8HFfpTE
    WENCA
    WENCA --- ---
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    WENCA: My jsme byli na Vánoce po půlnoční mši ve Vltavě... už je to taková tradice.
    WENCA
    WENCA --- ---
    RESOLUT: jj, tohle uz taky zvladam. a prave si rikam, ze uz by to chtelo postoupit na dalsi level, tzn. koupacka v rece. :)
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    WENCA: studenou, až ledovou sprchu skro každý den.. zvykl jsem si na to, nejdřív jsem při tom dost řval, ale teď se na to těším.. :)
    WENCA
    WENCA --- ---
    RESOLUT: a ted zvladas co?
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    WENCA: Já ne, tohle by jsem ještě nezvládl :))
    WENCA
    WENCA --- ---
    RESOLUT: byl tam nekdo z vas?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam