• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKONYVIPASSANA - meditační technika & umění žít
    A_NICK_MARDER
    A_NICK_MARDER --- ---
    LILY: v tom pripade se v klidu prihlas na nejakej retreat a zjisti jake to je:)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LILY: ty ses taky kocka sikovna,prosim te;)
    LILY
    LILY --- ---
    A_NICK_MARDER: Já bych ji právě nerada obcházela či se před ní schovávala.
    EKONY
    EKONY --- ---
    KAILASH: :)) jo to je zaklad, sedet hodiny v lotosu, bez toho se ucitelem nestanes :)))


    JOGINKA: díky, pěkně shrnuto, víceméně tam je vše co by bylo dobré předat ostatním .)
    A_NICK_MARDER
    A_NICK_MARDER --- ---
    LILY: hruzu vyresis jenom v hruze, nijak jinak, obchazenim hruze se naucis obchazet hruzu.
    LILY
    LILY --- ---
    JOGINKA: Ano, prosím. I pro ty mé hrůzy mě to převelice láká..
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    Jitka bude dělat v prosinci Předvánoční úklid - čtyřdenní vipassanový minikurs. Kdo se nebojí, může se přidat.:-)
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    TILOPA: to je spatny tip - to muze vest jen nekdo kdo ma pohodlne uvolnene slachy a vydrzi v lotosu mnoho hodin denne. Ja bych se porad vrtel a to je spatny priklad :-))
    Nekde v zapadnich Cechach uz je vipassanovy mini-ashram spadajici pod bhanteho, tam se da domluvit sezeni s ceskym "skoro-mnichem"
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    Tak to by se klidně dala uspořádat meditačně vipassánová akce společně s vámi tady všemi, jen to zorganizovat a místo Sujivy by to vedl někdo jiný třeba Kailash je schopný muž .)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    LILY: Noo, pak máš spoustu krásných meditačních předmětů, na které můžeš zaměřit svou pozornost. Však ony by se ty hrůzy pomalu ale jistě měnily.
    Však víš - vše je v pohybu - změna probíhá neustále.
    Třeba se jednou na takovém kursu potkáme a tomuhle rozhovoru se zasmějeme.:-)
    LILY
    LILY --- ---
    JOGINKA: No já mám krom jídla eště hrůzu z toho vstávání vprostřed noci a jinak už jen z toho, že se mi při sezení bude odkrvovat noha. Jinak mě už žádná hrůza nenapadá. Jo, eště snad hrůza z cizích lidí.. :))
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    LILY: Třetí den si zvykneš. Já měla hrůzu z toho omezeného pohybu. První den jsem myslela, že vyletím z kůže - no a jak patrno, nevyletěla jsem.:-D
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    KAILASH: to se nedivim,ja bych se k tomu taky nezavazal,protoze jim hlavne vecer :D
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    LILY: To neni povinny slib nejist vecer. Zavazuje se tak mene nez polovina ucastniku kurzu. Ale spotreba energie klesa tak nebudes mit ani tak velkou chut se cpat.
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    LILY: v kuchyni jsme viděli jak konzumace postupně klesá, první dva dny nebylo dost jídla a po pátém už třeba příliš :) sedne si to samo.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    RANGDROL: to je asi dva roky venku.
    LILY
    LILY --- ---
    JOGINKA: Já mám největší - téměř existenciální - hrůzu z toho nejezení. Mám nutkavou potřebu jíst furt, hlavně odpoledne a večer.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    TILOPA: tak to je mazec:D jak dlouho je ta kniha na svete,mam pocit,jestli to neni jedna z mych prvnich knih,ktere sem vubec cetl asi v17:))vyslo to predtim jeste nekde jinde?nevite?
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    TILOPA: Je to individuální a tajná záležitost, ale Tobě to pošeptám: Oba jsme s mužem dali do krabičky Sujivovi tiskara, Jitce pětistovku a organizátorům po dvou stovkách.
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    JOGINKA: Kolik se dává dána, teda kolik si dala ty třeba ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam