• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    IKA: to je trochu moc revolucni, a spis to vypada jak pozvanka na kalbu
    mimochodem, ta zenska azbukou krici "knihy" a to uz vubec smysl nedava
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    MARGARITKA: a taky na ruznelidi plati ruzneveci, takze bych udelala vice druhu samolepek v odlisnych stylech, jak pro fiflenky tak pro ekofeministky a pubosky :)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    IKA: :-D dobree... ja bych ale volila radsi nejaky jednoduchy a VECNY design, ktery zaujme na prvni pohled, sdeli potrebne info a neodradi.. musi byt jasne o co jde a musi to vypadat lakave!
    IKA
    IKA --- ---
    volne asociacie k "revolucnej" teme, neviem, dalo by sa nieco z toho vyuzit?






    IKA
    IKA --- ---
    XMARGE: to je dobre, to by mohlo fungovat:)

    GIDDY: moze tam byt aj nejaky obrazok, alebo len text?
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    XMARGE: to je dobry!
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    "Zažij revoluci v menstruaci" :o)
    SIKY
    SIKY --- ---
    No já bych tam dala jen: Menstruační kalíšek! A fotku... Případně nějaký heslo, jako: menstruuj pohodlně, nebo podobný zvolání. A ony už se dopídí....
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    tak davejte navrhy, at to tedy uskutecnime konecne!!!
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    ja problemy s vyndavanim nemela nikdy, ani na uplnem zacatku:) takze to de i bez toho

    ad stickerky: nesmi to byt velke, jinak mi to kamos neudela (timpadem aby bylo rozeznatelne to co je v letaku na nastence, muselo by to byt ve velkem formatu, tedy spatne, takze neco jineho), tkze jen co nejnutnejsi info, kdo to navrhne netusim, web bych nedavala, povazuju to za propagaci, spis bych uvedla "do vyhledávače zadej menstruační kalíšek" nebo tak neco

    a davala bych to nekam, kde se vyskytujou ruzne skupiny zen - divadla, kina, restaurace atd, a lepit nejvic dyz se vyjede na vylet mimo prahu:)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    FANAE: Když někdo říká, jak je kalíšek strašně nehygienickej, tak se jen usmívám a myslím si svoje. Kdo nezkusil, nepochopí:o)
    FANAE
    FANAE --- ---
    BOUCNER: No asi by me to taky odradilo, rika tam, ze se nema pouzivat v noci a celkove je videt ze o tom fakt jenom slysela od pacientek..

    Jinak ja mam s vyndavanim cim dal tim mensi problemy, takze uz jsem spokojena na 100% a rozhodne bych nemenila :)
    Ted uz se mi otevira nuz v kapse, kdyz nekdo rika, ze pouziva vlozky a kalisek se mu zda "strasne nehygienickej" (rikala jsem taky jeste nedavno:D)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LIMONADA: http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/menstrua%C4%8Dn%C3%ADkal%C3%AD%C5%A1ek/tabid/361/Default.aspx


    tady to je....jak říkám,vidět tohle první,tak bych si ho nepořídila...škoda,že právě na sama doma kouká spoustu potencionálních použivatelek...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BOUCNER: prosim posli mi odkaz na to video, chci se zasmat, sem nevidela=) diky
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LAIRE: a vsechny mimoprazske, kteri ve svem meste zadny biokramek nemaji :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ja bych dala nejaky obrazek,ilustrujici vyhjody apod. Vzhled apod. nevim, na to jsou tu jinsi kreativci ale nedabvala bych internetovou adresu konkretni,ale dole vyjmenovala znacky dostupne na nasem trhu (vlastne...dostupne!) a trebas k tomu napsala UTFG klidne:-)).....ne, proste nazvy znacek a kdo chce,zjisti si!
    Ale ne jednu konkretni stranku,to by byla propagace,ze
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    BOUCNER: taky fakt:D
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ale no ták,copak ste neslyšely paní doktorku z videa?stejně jsme všechny ekologické aktivistky...
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    GIMEL: tímhle zase odstrašíš "normální" ženský, který bio považují za nesmysl
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Pokud by gynekolog vůbec věděl, o čem je řeč :))
    spíš bych napsala "ptejte se ve svém biokrámku", tam je asi větší šance, že ho koupí.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam