• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    AETHER
    AETHER --- ---
    EL_K: nad tim jsem uvazovala, imho by to sice pritahlo pozornost, ale ne nutne v pozitivnim slova smyslu...
    AETHER
    AETHER --- ---
    MOUNTBATTEN: ta verze tu uz byla a imho si to clovek nezapamatuje
    AETHER
    AETHER --- ---
    GIRAFFKA: nad tim jsem uvazovala, jenze imho to ma byt jako vyusteni cele story, ne jeji nazev
    IGNACIUS
    IGNACIUS --- ---
    úžasný, já bych to vůbec neměnila, barvy, i text, umístění, super! moc moc chválim!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo ty posledni stripy se mi libi!

    Hlavne podporuju nedavat tam odkaz na nejaky (cizi) web!!

    MOZNA bych v nake versi pod napis mens.kalisek dala -malym pismem- nazvy kalisku,ktere jsou dostupne na nasem trhu. Pro snadne gugleni;-)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: takhle to je super! Uz bych to takhle nechala.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    AETHER: paráda-ještě možná-nechtělo by to dát nápis menstruační kalíšek nahoru-jako název stripu..? zas takhle je to šikovný dovětek,shrnutí obrázků,...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    AETHER: vyborny!
    EL_K
    EL_K --- ---
    AETHER: taky se mi to libi...a jak s barvami? na me to pusobi tak trochu nevyvazene, jak je cervena pouzita jenom jednou (zasada vyvazene plochy pravi pouzit danou barvu aspon na trech mistech) ...no napada me v tuto chvili jedine trochu pribarvit obrazky, ale to by mohlo zas pohorsovat :)
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    AETHER: Už bych na tom nic neměnila, je to super. :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    AETHER: je to uplne super!!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    jinak ja proste fakt na tabletu psat neumim, no:)

    AETHER
    AETHER --- ---
    MANIFEE: v ps - kam Ti to mam poslat? :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: v cem jsi to delala? jestli v PS nebo Illustratoru, tak mi to posli a ja to prepisu...
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    Super návrh, jsem taky pro ruční nápis :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    LIMONADA: jo, mozna to presoupu a zitra tedy i prepisu, jestli bude chvile, at to vidite. Nebo jestli se do toho nekomu chce a umi na rozdil ode me hezky psat... ;)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    AETHER: rucne, ale kazdy jinym stylem bych udelala....klasika treba psace, moderna tiskace a revoluce velkym jak to je...ale napis revoluce by mel byt imho spis pod kalichem mozna....takhle je to prevazeny=)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    AETHER: hezky
    a pismo opravdu rucne :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    LICINDA:
    XMARGE: potvrzujete mi, to co jsem si rikala, kdyz jsem na to koukla - ze bych to mela napsat rucne... achjo, to ja ale nerad:)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    AETHER: Tohle je vtipný a hravý:o) Jen najít font, který bude vypadat podobně kostrbatě, jako ty obrázky a bude to super:o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam