• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***

    Bližší informace (velikosti, typy, návody jak používat) najdete na nástěnce a v odkazech!

    Některé zodpovězené otázky můžete najít na nástěnce, takže čtěte, surfujte!
    Přečtěte si nástěnku, možná najdete rady jak na to! A taky se ptejte (případně filtrujte), od toho tu tento klub máme :)


    CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ KALÍŠKŮ

    Další český výrobek - kalíšek LUNO http://www.kaliskyluno.cz/

    Český výrobek LADYCUP v různých barvách (aby byla menstruace ještě zábavnější), více viz: http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/

    Český výrobek - kalíšek YUUKI http://www.yuuki.cz

    Francouzský výrobek - FLEURCUP a http://fleurcup.com/default-en.html
    německý kalíšek MeLuna http://www.meluna.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=3

    TABULKA, kam se můžete vepsat... Uvádějte své zkušenosti, jaký máte typ kalíšku, atd., aby to mohlo být ostatním k užitku
    rozbalit záhlaví
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    WITCHIE: presne, mas pravdu, taky me to napadlo ze to zaujme uplne jiny typy zenskych.....

    a napis REVOLUCE rozhodne nechat na obouch, je to proste plakatove slovo;)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    WITCHIE: asi mas mozna pravdu
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Ja myslim, ze kazdy z tech navrhu miri na trochu jinou "cilovou skupinu". Ten od Aether na ty, kt. rady hledaji alternativu a neboji se zkouset nove veci mimo mainstream ba prave naopak se prave o takove veci zajimaji, a ten od Gimel imho muze vic oslovit ty, kt. by to treba jen tak nezkusily - pusobi seriozne a dela vic dojem neceho ozkouseneho a zajeteho, je jakoby "produktove pritazlivejsi" ; ten od Aether vic miri na hravost a zvidavost. Takze ja bych volila oba :) pokud ma byt oslovenych co nejvice.
    Jo a cervena vpravo mi prijde naprosto perfektni a na miste.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LICINDA: nebo prilepit na dvere a k tomu jeste napis "9 z 10ti gynekologu doporucuje menstruacni kalisek" :)) to by meli panecku radost...
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    dalo by se to i vytisknout a dát to do čekáren na gyndě, když tam bude nějaká nástěnka, nebo jen tak na stoleček..
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    chci taky nalepky:) kde se mam prihlasit?
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    mě se komiks líbí moc. Vůbec se mu nebráním :)

    EL_K: taky jsem si nejdřív říkala, že to je nevyvážený, ale zase to opravdu přitáhne pozornost.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    AETHER: Paráda!!! Už se těším, až budu vylepovat!!!
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    AETHER: je to skvele (myslim ze na bilych kachlickach to bude vypadat prirozene, ne jako skaredy vandalismus:) a pro tohle jsem samozrejme stale taky [ GIMEL @ MOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující *** ] cim vic navrhu, tim lip, at si kazdy vylepuje, co se mu libi a at je v tom trochu ruznorodosti...
    EL_K
    EL_K --- ---
    AETHER: jj, vidim to stejne...jen si myslim, ze s tou cervenou by chtelo neco udelat, kdyby byl barevny napis uprostred tak to je jina, takhle vlevo to je trochu nevyvazeny...to uz by snad bylo lepsi nechat to taky cerne...nebo cervene ten spodni napis "menstruani kalisek", co myslis?
    AETHER
    AETHER --- ---
    EL_K: nad tim jsem uvazovala, imho by to sice pritahlo pozornost, ale ne nutne v pozitivnim slova smyslu...
    AETHER
    AETHER --- ---
    MOUNTBATTEN: ta verze tu uz byla a imho si to clovek nezapamatuje
    AETHER
    AETHER --- ---
    GIRAFFKA: nad tim jsem uvazovala, jenze imho to ma byt jako vyusteni cele story, ne jeji nazev
    IGNACIUS
    IGNACIUS --- ---
    úžasný, já bych to vůbec neměnila, barvy, i text, umístění, super! moc moc chválim!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo ty posledni stripy se mi libi!

    Hlavne podporuju nedavat tam odkaz na nejaky (cizi) web!!

    MOZNA bych v nake versi pod napis mens.kalisek dala -malym pismem- nazvy kalisku,ktere jsou dostupne na nasem trhu. Pro snadne gugleni;-)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: takhle to je super! Uz bych to takhle nechala.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    AETHER: paráda-ještě možná-nechtělo by to dát nápis menstruační kalíšek nahoru-jako název stripu..? zas takhle je to šikovný dovětek,shrnutí obrázků,...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    AETHER: vyborny!
    EL_K
    EL_K --- ---
    AETHER: taky se mi to libi...a jak s barvami? na me to pusobi tak trochu nevyvazene, jak je cervena pouzita jenom jednou (zasada vyvazene plochy pravi pouzit danou barvu aspon na trech mistech) ...no napada me v tuto chvili jedine trochu pribarvit obrazky, ale to by mohlo zas pohorsovat :)
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    AETHER: Už bych na tom nic neměnila, je to super. :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    AETHER: je to uplne super!!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    jinak ja proste fakt na tabletu psat neumim, no:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam