• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    AETHER
    AETHER --- ---
    GIMEL: me pobavil tenhle prispevek v diskuzi:

    Ahojky, mám ho tři měsíce. Poprvé jsem měla problémy, kdy vyprázdnit. Teď už je to pohodička. Určitě nikdo nic nevnucuje, ale milé dámy pamatujete si co se říkalo a aut.pračce? Zapírá!!!! Dneska jí má snad 99% žen. Z vlastní zkušenosti mohu jen chválit.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    IKA: paráda! :)
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    GIMEL: Já začala menstruovat v 11ti =((

    A ta diskuze je fakt hrozná...kdák!!!
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    GIMEL: mno, výživná je především ta diskuse pod tím :/
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Chvála propagaci, leč tady ne úplně lichotivě. Škoda, že si novinářky z iDnesu nedaly tu práci, aby kalíšek vyzkoušely pořádně. Takhle to akorát zbytečně vrhá špatné světlo :(
    http://ona.idnes.cz/menstruacni-kalisek-slibuje-konec-vlozkam-vyzkouseli-jsme-ho-p6w-/zdravi.asp?c=A071217_105922_sexualita_bad
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GIMEL: mno, možná ti to tak nepřišlo, ale vyjimečné to opravdu je.
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    MOLLY: Mě teda přijde začít menstruovat v 15ti úplně normální a zdravý. Já sama začala až v 18ti a ani to mi nepřišlo jako nijak výjimečný nebo nezdravý.
    IKA
    IKA --- ---
    ozaj, mama mi na kalisok usila takyto sacok:



    (teda, nebolo to nic komplikovane, asi by som to zvladla aj sama, ale ked uz mala ten sijaci stroj na stole, ked na to prisla rec.. :)
    IKA
    IKA --- ---
    YOCCI: dobre porovnania su na tomto blogu: http://menstrualcups.wordpress.com/category/comparisons/
    (link je myslim aj na nastenke)
    je tam aj vela fotiek a autorka kalisky hodnoti z roznych kriterii.

    ja mam lunette a som velmi spokojna (aj ked nemam s cim porovnat.)
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    SIKY: Teď to právě řeším =)))))))
    SIKY
    SIKY --- ---
    YOCCI: asi větší problém než kde ho sehnat, bývá jakej zvolit :)
    SIKY
    SIKY --- ---
    YOCCI: záhlaví, nástěnka, filtr, určo seženeš hodně informací ;)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    LIMONADA: Já neberu prášky cca půl roku, a můžu říct že jednak mám ms kratší a za druhé mě míň bolí břicho i záda.

    YOCCI: kalíšek seženeš např. tady - http://www.menstruacnikalisek.cz/ ;o) ale těch možností je víc, mají to i v lékárnách
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    Páni, dostala jsem odkaz na tento klub a docela koukám, kolik spokojených uživatelek toho kalíšku je =)...Kde se to dá sehnat? Docela mě to zaujalo, jako nový způsob zpříjemnění našeho neoblíbeného období =D
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BOUCNER: no uvidi se pristi menzes....ten uz bude pravej a ne fejkovanej od HA.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LIMONADA: jednoduchý brala jsem 2 algifeny najednou,abych se jako malá mohla hejbat...jestli se ti to takhle zhoršuje,tak prober vechny alternativy a neříkám naložená 3 dny,ale když víš,že to na tebe jde,aby se ti spustila pohodlně a volně a ne s bolestmi:-(
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BOUCNER: jak rikam, kdybych to mela takhle jednoduchy tak si muzu jasat......
    HA sem zacala brat v 17, bolesti se mi objevily az kolem 20roku, a od te doby je to stale horsi a silnejsi a trvaji dele. 3 dny nalozena ve vane fakt bejt nemuzu.
    mam na to silny kapky algifen a i s tema me krece paralyzuji.ale zas netrpim na migreny, aspon neco, haha, ehm.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    LIMONADA:ze začátku se ti asi vrátí všechno to,co se ti prášky srovnalo(já měla to samý,zvracení,křeče,bolesti hlavy zad no děs) ,ale teď už třeba citím normálně vaječníky a připravující se dělohu,naložím se do vany,nahřeju se,dám si čas a jdu si lehnout,pokud cejtím že budou bolesti sním ibáček a druhej den se probudím a je všechno je v klidu
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    radujte se ze sveho tela vy, co nemate bolesti nebo je dokazete zahnat ibalginem.......ne kazdy je na tom takhle dobre. uprimne se desim toho o kolik vic to jeste bude bolet bez HA kterou jsem akorat vysadila....
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    IKA: mě břišní pomohly od bolesti zad (z lordózy). Ale dost ženských začne s břišníma být plodnější. Byly jsme na to upozorněny ;-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam