• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    GIMEL: nevím, jak to myslí výrobce, ale vzhledem k tomu, že se to dá normálně opláchnout v horké vodě nebo dezinfikovat, není podle mě důvod vyhazovat to po jednom použití.
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Ten softcup je míněn na jedno použití jako na jednu menstruaci nebo jako vložka (naplnit - vyhodit)?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    IBERIA: jj, v pohodě. Asi je pak kousek víc vzadu, ale vyndám ho v klidu. Teda mooncup, ladycup lovím i normálně, to jsem ještě nezkoušela :)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    SEBIEN: a vyndavání pak jde stejně hladce?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JAMEELA: Skusala a pretekal. Zbytocna eko zataz. :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MANIFEE: obávám se, že se do tvé pochvy vejde mnohem víc, než tušíš.
    Samozřejmě, že já tam mám kalíšek taky na těsno, není žádný prostor mezi krajem kalíšku a stěnou pochvy, ale pochva je vážně dost elastická.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    je pravda, že ač (jak jsem psala) mi kalíšek mnohdy nevydržel ani zavrtění se na židli, tak sex přežil bez katastrofy, nic se nestalo:)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SEBIEN: me se tam krom kalisku nevejde teda vubec nic. Ani vedle ani pred. Jestli si ho nezavadis moc dozadu...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SEBIEN: mno, nekdy zaexperimentuju... jen bych mela nejak obrousit tuustrihynutou tycinku... je takova skrabaci...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    FRONEMA: ano, taky bych si to myslela, kdybych to nezažila. Vůbec nic se nestalo.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SEBIEN: hmmm to si nedokazu moc predstavit... tipovala bych ze u toho strati svoji fci a vyleje se...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    FRONEMA: penis se normálně vejde vedle kalíšku, takže může dovnitř v klidu celý. Pochva je pružná a velká dost pro oba :)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    taky tak...asi jsem kratší XD
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    je tak ja si rozhodne nedokazu predstavit sex s kaliskem (mam mooncup) dyt je tam jen par centimetru mista
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    SEBIEN: moje zkušenost říká, že pána to trochu dřelo (když jsem svůj ladycup zapomněla)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    SEBIEN: pak není třeba dalších experimentů :-)))
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    JAMEELA: pán říká, že mu nic nepřekáží :)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    SEBIEN: softcup je vlastně jen igeliťák na umělohmotným kroužku. Takže pokud se ti podaří schovat obroučku dost hluboko, není tam jakoby nic navíc. U mooncupu bude pán vždycky vědět, že má společnost.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    co se případného sexu týče, nerozumím asi úplně tomu, jaký by v tomhle měl být rozdíl mezi softcupem a normálním mooncupem.
    (Sama jsem několikrát ověřila, že s mooncupem to jde taky)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    TAMARIX: Jo, v tomhle případě o eko nejde. Jde čistě o "provozní výhody" :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam