• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MERMAIDA: že jo?! :) Díky a vítej do klubu :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    SEBIEN:
    FRONEMA:

    co se jeste toho tematu sex s kaliskem tyce, tak mam ladycup a slo to ... Me nic nedrelo, a pan si taky nestezoval
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    GALTHEA: v pytlíčku a v kosmetické taštičce (kde jediné ostré věci jsou tak možná ořezávátka na tužky nebo tyčky do uší :)) se mu vůbec nic nestane.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GALTHEA: hej :o)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    JULYZ: klinčekom vravíš? :)
    MOLLY: no tak já už jsem v Německu a bez dírek:), tak snad to bude ok:)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    GALTHEA: dírky lze vyrobit, ale já teda nemám pocit, že bych kdy kalíšku nějak ublížila a to se s tim moc nemažu.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GALTHEA: tak si do krabičky urob dierky niečím. hřebíkom, ... :o)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    mám nový ladycup, šťopka sa mi zdala príliš dlhá, tak som z nej asi 2/3 ustrihla. zaviedla som si ho teraz večer a jemný pokus o vybratie nedopadol nijak. tak som zvedavá, ako sa ho budem snažiť ráno vybrať... asi si radšej privstanem :o)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    LIMONADA: no jo, jenomže já mám v tašce kdejaké věci:))) a třeba roh knihy nebo tak je docela ostrý, se bojim abych nenadělala škodu... (zatím mám takovou tu kovovou krabičku co v ní předtím byl čaj - jenom tam moc nejde vzduch)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GALTHEA: ?ja mam k mooncupu latkovy pytlicek, tak v nem a strkam ho do doaletnich potreb (taska). je to silikon, nic se mu nestanekdyz bude v pytlicku trebas i zmacknuty
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    BRUSINKA: no na mém mooncupu je webovka, pak jěště označení velikosti a taky čárky na měření. a všechno vevnitř...

    holky - otázka - jak skladujete kalíšek když cestujete? jako v kufru myslím? protože já bych nerada, aby ho ostatní věci třeba nějak poškodili... opravdu nevím do čeho ho dát...
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    mam hladke oba a s cistenim (ani direk) neni problem, pomahat tomu nijak nemusim, staci proud vody...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GALTHEA: aha, tak já mám právě čistě hladký, nevěděla jsem, že některé jsou s nápisy. Čistí se bez problémů, dírky se pročistí jen tím, že to jakoby zmáčknu pod proudem vody. Ale trochu zažloutlý už taky je..
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GALTHEA: ja to z mooncupu noumu paratkem, hlavne teda dirky. kolem napisu mi trochu usazeniny zustava, jednou za cas onoumu. je to spis esteticke pro me, kdyz se to vari 20min tak z toho strach opravdu nemam
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    imho takove to spineni je casto i vlastni sekreci...a ta holt vymeje uplne vsecho co na stenach ulpi.
    ja teda tohle neresim, pac nosim jen cerne pradlo a sukne, a je to vzdy opravdu jen trosku. protekla sem trochu s kalich snad jen jednou, kdy jsem ho nechala moc dlouho...
    a ted po vysazeni HA mam menzes tak slabou ze bych s tamponama byla uplne vysusena.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    BRUSINKA: tak kamínky? hm... no, jěště že ne řetízek, nebo tak:)))
    a to čištění, ono to jde, ale tam kde je nápis a taky dolu jak je označení velikosti kalíšku je tomu třeba pomoct, ono ty hladké kalíšky jdou vyčistit lépe myslím.
    holky máte někdo hladký - bez nápisu? jak vám to de? :)))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GALTHEA: tak hlavně být to podle toho snu, tak by to bylo pěkně nepříjemné, byly a tom kamínky a tak:D Ale jako nějaký hezčí design by mohl být fajn. A s čištěním by to přece mělo být stejné, ne?
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    HANNYS: jo, pak zreferuju co a jak. ale já si ho spíše objednala na cesty - teď mám menší mooncup a je pravda že se čistění je ... no prostě jsou tam všude ty nápisy a všechno. tak jsem objednala fleurcup - ten by měl být hladký, tak uvidíme.
    BRUSINKA: a já bych si takovou sešlost i dala, to by mohla být paráda. a já si třeba neumím zdobený kalíšek představit - to by se pak čistilo snad jěště hůř, ne?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    holky, mně se deska o vás a o kalíškách zdálo:)
    Že jsme se nějak sešly, abychom si prohlídly ty jednotlivé typy a tak a někdo tam měl kalíšky, které vypadaly úplně stejně jako jeden typ starého skla- tmavozelenozlaté a krásně zdobené. Mám teď úplně pocit, že si musím koupit nějaký fakt krásný kalíšek, škoda, že se dělají jen jednobarevné:)
    HANNYS
    HANNYS --- ---
    GALTHEA: tak pak napis, jestli jiny kalisek pomohl.

    Ja jsem si pak uvedomila, ze i pres to, ze trosku spinim a slipovky pouzivat potrebuju, jsem rada, ze kalisek vubec mam a jak jsem od te doby, co ho pouzivam, "zpohodlnela" :) S vlozkama je to silene a presne jak pise GIMEL: . S kaliskem (a jen se slipovkou) jsem temer "svobodna".

    Myslim, ze menstruace je obdobi, kdy by se zena mela zklidnit, najit si cas na sebe a hyckat se (tak nejak to citim). Takze proc se v te dobe snazit byt na tom uplne stejne, jako kdyz ji nemam?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam