• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    GALTHEA: tak můžeš poslat link a udělám trochu pozitivní reklamu
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    tak jěště jeden postřeh ohledně národa slovenského: první reakce po založení fóra o menstruačním kalíšku na slovenských stránkách byli více než posměšné a myslím že ho brzy zruším. ale už se snad ani nedivím, nevím co jsem čekala.
    opravdu nevím, proč se já vůbec jěště snažím - a to si z toho největší srandu nedělali muži, nýbrž právě holky.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    SIKY: ale je takový sametový, prostě paráda! moooc hezký:) a má skvělou stopku, takovou ploskou, ne takový tunýlek.
    já se snad těším na menstruaci - holky je tohle normální? :DDD
    SIKY
    SIKY --- ---
    GALTHEA: Náhodou, díky za rozepsání! Fleurcup se mi líbí a jestli je tvrdší, tak super zpráva. Mám ladycup a trošku mě trápí měkkost, takže tohle by mohla být dobrá alternativa a ještě hezky barevná :)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    no takže stačilo na tu poštu znovu zajít a balíček je tady:) hodně mě překvapilo balení, přišel jenom v obálce a plastovém obalu + sametový látkový pytlík + kalíšek a krátká instruktáž že je potřeba více stáhnout z webu. což je na jedné straně supr - málo odpadu co poputuje do koše, na druhé straně já návody čtu ráda:)
    hodně mě překvapilo jak má příjemný povrch, ne tak hladký jako mooncup (když nepočítám všechny ty značky co mooncup má), ale fajn. no ale - já doufala že bude lépe skládatelný a více ohebný než mooncup a je spíše "tvrdší", ale tak to nevadí... taky je menší po obvodu, ale tak vejde se do něj více...

    ach pardon, já se rozepsala, ale moc se těším:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    hm. tak už je to dlouho a fleurcup pořád nikde... mám podezření na jednu "náhodně odcizenou" zásilku u naší pošty...:(
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    ale musím poklopať, dnes nepretieklo nič :o) tak snáď som našla správnu polohu...
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GRETKA: zastrihla, ostal zo stopky len kúsok, aby som mohla vôbec kalíšok nejak vytiahnúť.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    JULYZ: jestli jsi nezastrihla tycku, tak muze byt duvodem, pac muze narazet na kalhotky a tlacit kalisek vic dovnitr.
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    JULYZ: no když se rozbalí tak by se měl tak jako přicucnout - mě třeba prázdnej skoro nejde vyndat - když bych ho chtěla jen vytáhnout za stopku tak mě nepustí. A to ho dávám celkem na kraj, on někdy trošku odcestuje hloub, ale nikdy mi kvůli tomu neprotek...
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    IGNIS_FATUUS: jj, je tam dobre rozbalený. aj nejakú krv zadrží. ale hodne toho tečie bokom. ja myslím, že je to preto, že je moc hlboko. otázka je, či ho zavádzam špatne ja alebo je príliš malý. proste dám ho len na kraj a on stejne odcestuje až niekam neviem kam, až mám problém naň dočiahnuť.
    ale čítala som teraz na nástenke, že zaviesť len do polovice a nechať rozbaliť (a nasáť podtlak - neviem tak presne čo si mám pod tým predstaviť) - tak to skúsim ešte takto.
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    JULYZ: a kontroluješ jestli se dobře rozbalil? Ale asi to fakt může být prostě velikostí...
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    IGNIS_FATUUS: ešte ho skúsim len nejak polozasunúť, snáď sa nevcucne opäť niekam hlboko.
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    JULYZ: zkusit větší velikost?

    já teda taky malinko špiním, ale neřeším to - kvůli pár malejm flíčkům se nehodlám zabejvat intimkama
    sex s kalíškem ještě neodzkoušen, trochu se bojím co ta tyčka tam - příde mi taky taková škrábací...
    A nálepkama vzdělávám Plzeň - zejména univerzitu na Borech a ateliéry UUD, ale jelikož jsme rozcamraný do šesti budov tak mám velké působiště :) a pražskou MHD taky...
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    mám ladycup veľkosť S a nefunguje mi. tak 2/3 krvi to zadrží, zvyšok asi pretečie bokom (ale nie je to tým, že by bol kalíšek plný). je možné, že ho mám príliš hlboko, ale ja si ho dávam úplne na kraj no za chvíľku sa vcucne dovnútra. už neviem čo s tým, dnes som to vzdala a zobrala si do práce opäť tampón :o(
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MERMAIDA: že jo?! :) Díky a vítej do klubu :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    SEBIEN:
    FRONEMA:

    co se jeste toho tematu sex s kaliskem tyce, tak mam ladycup a slo to ... Me nic nedrelo, a pan si taky nestezoval
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    GALTHEA: v pytlíčku a v kosmetické taštičce (kde jediné ostré věci jsou tak možná ořezávátka na tužky nebo tyčky do uší :)) se mu vůbec nic nestane.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GALTHEA: hej :o)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    JULYZ: klinčekom vravíš? :)
    MOLLY: no tak já už jsem v Německu a bez dírek:), tak snad to bude ok:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam