• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    JULYZ: zkusit větší velikost?

    já teda taky malinko špiním, ale neřeším to - kvůli pár malejm flíčkům se nehodlám zabejvat intimkama
    sex s kalíškem ještě neodzkoušen, trochu se bojím co ta tyčka tam - příde mi taky taková škrábací...
    A nálepkama vzdělávám Plzeň - zejména univerzitu na Borech a ateliéry UUD, ale jelikož jsme rozcamraný do šesti budov tak mám velké působiště :) a pražskou MHD taky...
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    mám ladycup veľkosť S a nefunguje mi. tak 2/3 krvi to zadrží, zvyšok asi pretečie bokom (ale nie je to tým, že by bol kalíšek plný). je možné, že ho mám príliš hlboko, ale ja si ho dávam úplne na kraj no za chvíľku sa vcucne dovnútra. už neviem čo s tým, dnes som to vzdala a zobrala si do práce opäť tampón :o(
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MERMAIDA: že jo?! :) Díky a vítej do klubu :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    SEBIEN:
    FRONEMA:

    co se jeste toho tematu sex s kaliskem tyce, tak mam ladycup a slo to ... Me nic nedrelo, a pan si taky nestezoval
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    GALTHEA: v pytlíčku a v kosmetické taštičce (kde jediné ostré věci jsou tak možná ořezávátka na tužky nebo tyčky do uší :)) se mu vůbec nic nestane.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GALTHEA: hej :o)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    JULYZ: klinčekom vravíš? :)
    MOLLY: no tak já už jsem v Německu a bez dírek:), tak snad to bude ok:)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    GALTHEA: dírky lze vyrobit, ale já teda nemám pocit, že bych kdy kalíšku nějak ublížila a to se s tim moc nemažu.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GALTHEA: tak si do krabičky urob dierky niečím. hřebíkom, ... :o)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    mám nový ladycup, šťopka sa mi zdala príliš dlhá, tak som z nej asi 2/3 ustrihla. zaviedla som si ho teraz večer a jemný pokus o vybratie nedopadol nijak. tak som zvedavá, ako sa ho budem snažiť ráno vybrať... asi si radšej privstanem :o)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    LIMONADA: no jo, jenomže já mám v tašce kdejaké věci:))) a třeba roh knihy nebo tak je docela ostrý, se bojim abych nenadělala škodu... (zatím mám takovou tu kovovou krabičku co v ní předtím byl čaj - jenom tam moc nejde vzduch)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GALTHEA: ?ja mam k mooncupu latkovy pytlicek, tak v nem a strkam ho do doaletnich potreb (taska). je to silikon, nic se mu nestanekdyz bude v pytlicku trebas i zmacknuty
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    BRUSINKA: no na mém mooncupu je webovka, pak jěště označení velikosti a taky čárky na měření. a všechno vevnitř...

    holky - otázka - jak skladujete kalíšek když cestujete? jako v kufru myslím? protože já bych nerada, aby ho ostatní věci třeba nějak poškodili... opravdu nevím do čeho ho dát...
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    mam hladke oba a s cistenim (ani direk) neni problem, pomahat tomu nijak nemusim, staci proud vody...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GALTHEA: aha, tak já mám právě čistě hladký, nevěděla jsem, že některé jsou s nápisy. Čistí se bez problémů, dírky se pročistí jen tím, že to jakoby zmáčknu pod proudem vody. Ale trochu zažloutlý už taky je..
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GALTHEA: ja to z mooncupu noumu paratkem, hlavne teda dirky. kolem napisu mi trochu usazeniny zustava, jednou za cas onoumu. je to spis esteticke pro me, kdyz se to vari 20min tak z toho strach opravdu nemam
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    imho takove to spineni je casto i vlastni sekreci...a ta holt vymeje uplne vsecho co na stenach ulpi.
    ja teda tohle neresim, pac nosim jen cerne pradlo a sukne, a je to vzdy opravdu jen trosku. protekla sem trochu s kalich snad jen jednou, kdy jsem ho nechala moc dlouho...
    a ted po vysazeni HA mam menzes tak slabou ze bych s tamponama byla uplne vysusena.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    BRUSINKA: tak kamínky? hm... no, jěště že ne řetízek, nebo tak:)))
    a to čištění, ono to jde, ale tam kde je nápis a taky dolu jak je označení velikosti kalíšku je tomu třeba pomoct, ono ty hladké kalíšky jdou vyčistit lépe myslím.
    holky máte někdo hladký - bez nápisu? jak vám to de? :)))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GALTHEA: tak hlavně být to podle toho snu, tak by to bylo pěkně nepříjemné, byly a tom kamínky a tak:D Ale jako nějaký hezčí design by mohl být fajn. A s čištěním by to přece mělo být stejné, ne?
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    HANNYS: jo, pak zreferuju co a jak. ale já si ho spíše objednala na cesty - teď mám menší mooncup a je pravda že se čistění je ... no prostě jsou tam všude ty nápisy a všechno. tak jsem objednala fleurcup - ten by měl být hladký, tak uvidíme.
    BRUSINKA: a já bych si takovou sešlost i dala, to by mohla být paráda. a já si třeba neumím zdobený kalíšek představit - to by se pak čistilo snad jěště hůř, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam