• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    PABLINKA: ano, taky koukám po barevných, ale na druhou stranu si říkám že stačí ty co mám doma, ono by pak opravdu šlo jenom o barvu:)
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    Tak jsem vyzkoušela prvně kalíšek i při koupání v bazénu (při menstruaci) a super. Žádná nehoda. Mám ho teď třetí menstr. a můžu říct, že už ho fakt vůbec necítím. Stopku jsem si ustřihla do půlky a stačí. Mám Ladycup L. Jen se teď přistihuju, že koukám po dalších barvách (mám lososový) a že bych klidně brala mít těch barev doma několik :-D.
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    IBERIA: Ja som si o nich nieco vygooglila.... http://www.intimed.cz/?page_id=36 ale neviem, nepochopila som to cvicenie. To sa mi zda, ze ked si zavediem kalisok a budem ho posunovat "hore a dole" tak to bude efektivnejsie ;-))
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    KETHAMINA: já o tom vím jen tolik, že to mají v dm...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    IBERIA:
    KETHAMINA: To by zaujimalo aj mna. :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    IBERIA: a jakej je rozdíl mezi tímto a venušinejma kuličkama - krom toho,že se nekupují v sexshopu? :)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    KETHAMINA: kuličky Intimed ReBuild
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    GIDDY: nevíš značku ?
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    ha, tak jsem se konečně dokopala k tomu objednat si kalíšek, zvolila jsem Yuuki (líbí se mi ten název a mají akci za 600,- obě dvě velikosti), a snad poprvé od první menstruace se těším až to dostanu ;) jsem na to teda fakt zvědavá
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    IBERIA: vyndas v klidu:)

    jestli to tu este nebylo, v DMku sem objevila pomucku na posilovani svalu panevniho dna (neco jako venusiny kulicky), pisou tam ze to doporucujou porodnici, je to i v oddeleni s takovyma vecma (olejicky na masirovani atd), cena prizniva (cca 350,. nepamatuju presne), akorat tam pisou, ze se to nema nosit dyl jak pul hodiny zavedene, coz mi prijde malo, a nepochopila sem, kolikrat denne nebo co..rekla bych, ze to nemuze nicemu vadit, dyz to tam bude dyl, mozna to chce probrat s gynekologem

    ale prijde mi to jako fajn pomucka
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    GIDDY: jj, s koupí většího jsem počítala už dřív... spíš se bojím, že jak jsem opižlala stopku, tak ho jednoho krásného dne nevyndám:)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    IBERIA: mela sem podobny pocit, ze mi furt vylezal ven..postupem casu (cca rok) si to zas sedlo..nevim cim to je..spis se priprav, ze ti ten maly moon FAKT nebude stacit kapacitne:(
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Zavedla jsem si při první poporodní menstruaci (šest měsíců po porodu) opět kalíšek (menší mooncup). Nic neprotéká, ale uvnitř je všechno těsnější... před porodem jsem kalich musela dolovat bůhví odkud a nebýt ojky, vůbec bych ho nevyndala a teď mi nijak hluboko nezajede a ojka spíš vadí a vyčuhuje. Nemělo by to být spíš naopak (že po porodu jsem roztaženější)?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GIMEL: vygoogli si "citrogrep" - my osobně ho doma používáme vždy když jsme nějak nachcípaní a pomáhá, jestli má natolik antimikrobiální účinky, aby byl na něco ve věci kalíšku nevím..
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Nezkoušela jste některá čistit kalíšek roztokem grapefruit seed extract, jak píše jedna slečna v diskusi pod článkem IKA?
    To by mě docela zajímalo. Prý má anitimikrobiální účinky.
    IKA
    IKA --- ---
    nieco o sterilizacii:
    Menstrual Cups - Divacup, Mooncup, Instead, Lunette, Miacup - Cups-- Silicone Cleaning/Care Information
    http://community.livejournal.com/menstrual_cups/1649971.html
    (list od odbornika na silikonove zdravotnicke komponenty)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    XMARGE: este ze existujou zeny, ktere se v techto vecech vyznaji:)
    akorat nevim, elsi to nebylo ani v te predchozi verzi, ale je tam jen jedna velikost Yuukiho, uplne dole...
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    GIDDY: rádo se stalo:o)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    XMARGE: diky!
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    IGNIS_FATUUS: pěkné video!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam