• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    JANIEN
    JANIEN --- ---
    MOUNTBATTEN: Ja to pouzivam, je to super, mam na to tu nadobu od meluny a koupila jsem to pres ne. Nalijes do toho vodu, zapnes na 4 minuty a je to..
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    a pouzivate nekdo cisteni v mikrovlnce? Mate na to nejakou tajemnou nadobu? Meluna pry prodava nejakou nadobku z polypropylenu s dirkou ve vicku - koupit jen pres ne, nebo se neco takoveho da koupit v "kazde" zdravce?
    Nevite?
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    MYJKA: Já tablety mám... koupila jsem si je tenkrát s tím kalíškem, ale nechce se mi do nich... ovšem je fakt, že by to bylo výrazně levnější :-))))).
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    ELANORKA: Tak vitaj v klube. :D Odkedy sa mi to stalo druhykrat, mam tablety
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    TYCZKA: Viď .-).


    PROMETHEA: :-)))))))) Přiznám se, že barva je mi poněkud volná... ;-)


    CMLKA: Hmmm... to je poněkud méně, než těch 800 co jsem zatím našla já... díky!
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ELANORKA: se mi stalo taky - nejhorší věc!!! :)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    CMLKA: dekuju moc! Konecne jsem se po letech odhodlala to vyzkouset ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: jinak tu objednavku vyridili do druheho dne, takze je tam asi maji normalne http://www.biooo.cz/prirodni-kosmetika-menstruacni-kalisky-c-66.html?from=0
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ANDR3_I: objednala jsem na netu a vyzvedla v kotve v bioo.cz ale maj je tam evidentne i na krame a rozdil v cene je pry v radu korun
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    CMLKA: a kupujes po netu nebo se da normalne bezne sehnat v kamennejch obchodech??
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELANORKA: ja prubnu ten zeleny lunette za tyden...taky se mi nechtelo menit znacku...navic prijemne klesla cena na 670,- za ten barevnej
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    ELANORKA: kup si barevnej!
    ja uz mam taky kalisek pres ctvrtej rok, a snad ho spalim schvalne, abych si mohla koupit treba ruzovej :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    LANTHAL: Jo, ten větší. Taky mě nikdy nenapadlo, že se to tak liší, nikdy jsem to s nikým neprobírala, až teď.

    NENUPHAR: Nezabije. Já už takhle funguju cca 35 let (s těhotenskejma přestávkama) a dobrý.
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    Já si dneska spálila kalíšek na uhel :-(. Dost mě to žere, nicméně tedy koukám po novém. Měla jsem ho už cca 4 roky a za tu dobu je tu dost novinek. Abych zkoušela různé, který mi nejlíp sedne, na to tedy nějak nemám. Takže uvažuju o stejném. Měla jsem menši Lunette.
    Čekala bych, že se za ty roky nijak nezměnil, ale přeci jen mi to trošku hlodá. Nemá někdo zkušenost s Lunette po několika letech, že je stále stejný?
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    tak jsem pprávě díky tomuto klubu zkoukla Měsíc v nás a děkuji za link, je opravdu povedený :-)
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    KAROLKA: tak to máš zkrátka štěstí, já to mám jak kterej měsíc, ale minimálně jeden den krvácim fakt dost a celkově bych řekla že mám silnější menstruaci než je běžný.
    KAROLKA
    KAROLKA --- ---
    NENUPHAR: Už skoro rok nezobu :)
    FANAE
    FANAE --- ---
    Mě většinou stačí měnit 2x za den i ze začátku, ale občas ten první den až dva trochu zlobí a protéká, asi chyba v rukou při zavádění.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    QUANTI: jojo, toxický šok tam taky zazněl (máma je navíc doktorka).. mě taky teprve seznamování s kalíškem v podstatě čeká (při té jedné menstruaci/očistcích po šestinedělí, když jsem začala brát HA), mě vyndavání bolelo, ale přikládala jsem to spíš tomu nedávnému porodu. navíc jsem se pak přes nyx dostala k nějakým videím, jak ho vyndavat a zjistila jsem, že jsem to dělala blbě - kalíšek je relativně širokej, tak to chce vyndavat stranou a ne napřímo jako tampón... no uvidíme, jak to půjde v praxi..
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    KAROLKA: a tabletky proti početí zobeš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam