• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    Tak mi dneska konečně přišel nový kalíšek. Objednala jsem ho nakonec v téhle akci.
    Rovnou i s tím vyvařovacím mikrovlnkovým kalíškem. A můžu říct, že tenhle konkrétní je fakt na dvě věci. Kdybych chtěla být sprostá, našla bych i peprnější výraz.
    Je sice báječně skladný (zmačkne se do placičky podobně jako campingové hrnky), ale je z tak tenoučkého plastu, že jsem měla problém ho vůbec do mikrovlny plný vody donést, jak se to klepalo. Ven ho samosebou nikdo nevyndá, dokud nevychladne natolik, aby se člověk nebál, že se opaří.

    Nebýt toho, že se tu na to Mount ptala, asi bych o možnosti sterilizace v MV nevěděla, protože by mě to napadlo. Vzhledem k tomu, jak jsou mikrovlny jedovatý, tak to vidím jako dokonalou cestu. Ale chce to obyčejný velký hrnek.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    ELANORKA: no tak to tiše závidím:)
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    GALTHEA: Použitelný. Ale ještě se mi nestalo, že by nebyla možnost vaření :-).
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    ELANORKA: no ale když není možnost toho vaěrní, tak taky dobrý, ne?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELANORKA: dyk se to v tom procesu rozpadne na neskodny sluceniny...ale ok,tenhle argument beru
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    CMLKA: Že je to další zbytečná chemka.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    no ja nevim, co mate proti tomu Miltonu? vezmu pul tablety naleju vodu do umyvadylka co na to mam, hodim tabletu, kalisek, za patnact minut vytahnu a necham oschnout...vetsinou to delam rano pred ms mezitim se vysprchuju....bez nejakyho hlidani, stresu, prace
    MAKU
    MAKU --- ---
    MOUNTBATTEN: mikrovlnku používám, žádné speciální udělátko na to nemám - dám kalich do obyč hrnku, do půlky hrnku zaliju z rychlovarky vroucí vodou (aby byl kalíšek potopený), dám do mikrovlnky na 5 minut, pak vyndám, doleju zase vodou (aby byl opět ponořený) a ještě dalších pět minut mikrovlnkuju.
    CHANA
    CHANA --- ---
    MOUNTBATTEN: já jsem měla na sterilisaci silikonových kojících kloboučků v mikrovlnce takový stojací pytlík s dírou nahoře tuším od medely. Na kalíšek by to mělo sloužit také.
    JANIEN
    JANIEN --- ---
    MOUNTBATTEN: Ja to pouzivam, je to super, mam na to tu nadobu od meluny a koupila jsem to pres ne. Nalijes do toho vodu, zapnes na 4 minuty a je to..
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    a pouzivate nekdo cisteni v mikrovlnce? Mate na to nejakou tajemnou nadobu? Meluna pry prodava nejakou nadobku z polypropylenu s dirkou ve vicku - koupit jen pres ne, nebo se neco takoveho da koupit v "kazde" zdravce?
    Nevite?
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    MYJKA: Já tablety mám... koupila jsem si je tenkrát s tím kalíškem, ale nechce se mi do nich... ovšem je fakt, že by to bylo výrazně levnější :-))))).
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    ELANORKA: Tak vitaj v klube. :D Odkedy sa mi to stalo druhykrat, mam tablety
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    TYCZKA: Viď .-).


    PROMETHEA: :-)))))))) Přiznám se, že barva je mi poněkud volná... ;-)


    CMLKA: Hmmm... to je poněkud méně, než těch 800 co jsem zatím našla já... díky!
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ELANORKA: se mi stalo taky - nejhorší věc!!! :)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    CMLKA: dekuju moc! Konecne jsem se po letech odhodlala to vyzkouset ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: jinak tu objednavku vyridili do druheho dne, takze je tam asi maji normalne http://www.biooo.cz/prirodni-kosmetika-menstruacni-kalisky-c-66.html?from=0
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ANDR3_I: objednala jsem na netu a vyzvedla v kotve v bioo.cz ale maj je tam evidentne i na krame a rozdil v cene je pry v radu korun
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    CMLKA: a kupujes po netu nebo se da normalne bezne sehnat v kamennejch obchodech??
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELANORKA: ja prubnu ten zeleny lunette za tyden...taky se mi nechtelo menit znacku...navic prijemne klesla cena na 670,- za ten barevnej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam