• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    KETHAMINA: nojo, nechce se mi zaměstnavatele okrádat :) vzhledem k tomu, že mi to většinou vychází na víkend... :D
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    QUANTI: měla jsi ušetřit na koupi odběrem v práci :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    tak já aktuálně na kalíšek rezignovala, ráno mi nešel vyndat ani ve vaně a přes den neustále protejkal (pozoruju v posledních měsících velkou intenzitu poševního hlenu i během menstruace a ta mrcha prostě nepřilne). Vzdávám to, nakoupila jsem si vložky a tampóny, už na to nemám nervy :)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    DIVA: podobně jako LAURA mám IUD + velký kalíšek, velká intenzita, pár měsíců mi trvalo naučit se zavádění kalíšku. Při té intenzitě je kalíšek jediná důstojná možnost, bo tampony se s IUD prej nemaj kombinovat.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    taky tak, porat stejny... ale problem se spatnym rozeviranim mam od zacatku a mam pocit ze to neni velikosti, LadyCup se rozevira oproti tomu sam :)
    DIVA
    DIVA --- ---
    KAROLKA: mám mooncup už několik let a je pořád stejně pevný. naopak uvažuju jestli dřív nebyl pružnější .)
    KAROLKA
    KAROLKA --- ---
    Poslední dobou mám taky s kalíškem problém- mám MeLunu myslím S a přijde mi, že časem nějak hodně změknul, takže mám vždycky celkem dost práce s tím, aby se otevřel, vůbec se mu nechce tak s ním musím různě kroutit a myslím, že se pak ani nevytvoří ten podtlak.Kalíšek pak protéká. Nestalo se Vám to taky někomu?Dřív to bylo v pohodě, tak nevím, jestli mám koupit novej nebo dělám něco blbě, mám ho zatím asi 2 roky.
    DIVA
    DIVA --- ---
    jsem čerstvou nositelkou nehormonálního nitroděložního tělíska a vypadá to že se budu muset vzdát kalíšku. nevím čím to přesně vlastně je (jestli tou intenzitou, těžko soudit) ale kolem kalíšku se děje něco jako splav :/ kdybych to tušila..
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    GABBIANO: Můžeme si podat ruce, až na to že já mám mozek zatím jenom vykojenej :/. Jdu tlouct hlavou o stěnu...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    BRUSINKA: Ehm, už vím, v čem byl problém. Spletla jsem si nástěnku se záhlavím. Odpusťte sklerotické babce. :D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KACHNIK: já jí mám na nástěnce hned pod anketou, je poměrně nepřehlídnutelná. tady prtsc:
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    BRUSINKA: http://afriska-engl.de.tl/Different-brands-and-sizes.htm tento odkaz mi nefunguje ani ve firefoxu ani v chromu... Je ještě někde nějaká tabulka?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GABBIANO: ta tabulka je normálně na nástěnce, aspoň mně se zobrazuje. jednotlivé rozměry a v posledním sloupci objem.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    IKA: Ne, to, co jsem myslela, byla taková tabulka, ve které byl rozepsán i obsah jednotlivých kalíšků.
    IKA
    IKA --- ---
    mne ten odkaz s porovnanim funguje (ak teda myslite tento), tak mozno to bol len nejaky vypadok..
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    JANIEN:
    GABBIANO: Supr díky!
    JANIEN
    JANIEN --- ---
    KACHNIK: Maly mooncup je velikosti mezi malym a velkym ladycupem
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    KACHNIK: Já jsem si zjišťovala velikosti (to ještě ten odkaz na nástěnce fungoval) a mám dojem, že největší je Yuuki http://www.yuuki.cz/cz/menstruacni-kalisek/ a Fleurcup http://fleurcup.com/default-en.html. Já jsem si koupila Yuuki a zkušenosti jsem popisovala níž. Nemám srovnání, tak nevím, jestli by mi jiný fungoval líp.
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    GABBIANO:
    NIGHTFURY: To je dobrý vědět, radši se pojistím.
    RENNFRI:
    JANIEN: Cenově koukám vyjdou nastejno. Je nějaký rozdíl ve velikosti? Po dětech se spíš bojím, že mi budou všechny malé...
    JANIEN
    JANIEN --- ---
    RENNFRI: Tohle bude asi opravdu individualni, ja chtela napsat presny opak..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam