• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    neresilo se tu nahodou pouzivani kalisku v sestinedeli? me uz ty vlozky fakt serou, ale nevim esli se to muze??
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    RYBKA: pokud vim, tak jen na jejich strankach http://www.fleurcup.com/default-en.html
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MARGARITKA: Dá se to objednat někde v ČR nebo jen dovoz?
    KETHAMINA: Látkový slipovky běžně používám, na ms ovšem jedině kalíšek ;-)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    SINSEMILLA: Odporucam cvicenie Mohendzodaro... to ma vyrazne posilnenie panvoveho dna ako vedlajsi efekt ;-))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    LILY: nejsi, já první 2-3 dny taky protýkám, dnes odpo jsem taktak stačila doběhnout na wc..další dny už je to v poho
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LEPEK: já jsem si teď koupila re-build vaginální kuličky z DM, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká změna s kalíškem.. až se nějak vyhrabeme s finančního průšvihu, tak si chci koupit asi zase lady cup, vyhovoval mi víc, než lunette, co mám teď, protýkal míň...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    k te menstruaci po porodu... kamoska zacala menstruovat po 23 mesicich po porodu... koji trosku porad...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    LILY: me se to take deje... mozna zkusim, jestli neni nejaky vetsi na trhu amozna by pomohla i vetsi pruznostmaterialu, jak to sleduju, prijdemi, ze se tento prostenejak posune v leze hloubs ci trochu ke strane nezli by mel byt anezli je, kdyz sedim,stojim.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TAPINA: Já do vany lezu ve většině případů, nechce se mi riskovat, když stejně vylévám ráno a večer, když jsem ve sprše.. :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TAPINA: jj cista prace, u tamponu nemuzes regulovat kde to vylejes :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně nezačal protékat ani přeplněný, maximálně se mi stalo, že mi vyšplouchlo po vyndání. Tak po té první silnější noci si s tím radši vlezu do vany :o) Je to pořád příjemnější, než řešit proteklý tampón, natož pak vložku.
    LILY
    LILY --- ---
    QUORRA: dá, ale třeba v mém případě první a druhý den, kdy mám ms nejsilnější, obvykle musím ráno ihned po přesunutí se z horizontální do vertikální polohy běžet na záchod, neboť to začne protýkat. Ale co tak sleduju tento klub, tak jsem v tom spíš výjimkou a rozhodně mě nenapadá na noc žádná lepší varianta, než kalíšek.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    QUORRA: muzes spat bez obav klidne naha a zapomenout na to ze mas sve dny!
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    QUORRA: Da. :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    IKA: nevadi, ozvi se pak:-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MOUNTBATTEN: já je taky chci, v poště se dohodnem :)
    IKA
    IKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Chcem! Ale až za dva týždne, nevadí?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Holky, ted stehujem kancl a ja sem nasla ...guerillovy samolepky!!:-)
    Esli pamatujete, dva roky zpet;-)
    Takze tu mam 20 archu s tema stripama a tri archy s tim vetsim obrazkem.
    Nechcete nektera lepit? Ze byste se stavily/predala bych nekde

    (mam na tom este jmena holek,co si to objednaly a nevyzvedly, pro kazdou 10 archu stripu, Ika a Camella, tak kdyby je tyto chtely, maj prednost. Ani tech 24,-kc za to chtit nebudu:-)) )
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NENUPHAR: Taky už se mi to stalo, i když jsem ho našla po kratší době :D
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    NENUPHAR: Menstruační kalíšek - Tak pohodlný, že úplně zapomenete, že ho máte. :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam