• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ORISKOVANUTELA: a byla jsi jeste panna nebo uz ne? ja jako panna sice pouzivala tampony, ale nevim, jestli bych si byla ochotna zavadet kalich, prece jen to tam clovek nema tak prozkoumane .)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    RYBKA: Já ho měla asi od 16taky, teď mám větší, ale spokojenost:-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    EL_K: Jak moc mladé slečny? Švagrová používá asi od 15 ten menší mooncup a je spokojená.
    EL_K
    EL_K --- ---
    Zdravim, bavily jste se tu nekdy o tom, co kalisek a menarche? resp. pouzivani kalisku u velmi mladych divek...? Moje kamaradka se nedavno na me doporuceni stala radostnou uzivatelkou kalisku a ptala se me na tip, jestli nevim o necem pro male slecny...coz? :-) Ja prave moc nevim, nekdo nejake zkusenosti?...Diky, hezky den!
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    CMLKA: jojo .)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jmenuje se to Milton prosim vas :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    NIKKITA: hod ho do toho Mitonu nebo roztoku Chloraminu
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Holky mám problém - kalíšek jsem pořádně vyvařila, nejdřív v octu, pak v samotné vodě, a pořád z něj nemůžu odstranit jistý odér, který nechápu, jak se na něm drží. Co s tím?
    FLOE
    FLOE --- ---
    Diky vsem za rady, objednala jsem nakonec MeLuna, tak uvidim, jak bude sedet :]
    INFLIXIMAB
    INFLIXIMAB --- ---
    MARGARITKA: a dá se vybělit delší lázní v mitonu, nebo jak se to jmenuje ;)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    FLOE: já bych se vykašlala na barvy a řešila hlavně velikost (vzhledem k věku, sexuálnímu životu, sportu atd.), Lady mi taky protýká a vyndává se nejhůř ze všech kalichů co mám, mám (měla jsem než mi nedávno odešla MeLuna) 4 kalichy a suverénně nejlíp funguje MoonCup ikdyž je škaredý a ve vnitřním písmu se drží bordel. Z tvých dvou variant bych šla proto raději do Yuuki... připomíná mi tvarem FleurCup, který je taky fajn. Zažloutlého kalichu se bát nemusíš, nekouše :-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    FLOE: tak jak psala id BRUSINKA nemusí ti sednout. ja si koupila nejdriv LC ale ten mi nesedel (tvarove) pořád přetíkal. pak jsem si koupila Yuuki a pohoda, ani o nem nevím. takže se ti můze stát, ze si koupis kalisek, ale nebude sedet a musis si koupit jiný.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FLOE: Já jsem vyzkoušela oba a Ladycup mi byl pohodlnější, než Yuuki, tak snad budeš taky spokojená. (I když nejlepší zkušenost mám teda s MeLunou:) )
    FLOE
    FLOE --- ---
    BRUSINKA: Super, to jsem potrebovala slyset. Cena je mi prave jedno. U Ladycupu se mi libila moznost barvy, ty transparentni u Yuuki se bojim kvuli zazloutnuti. Tak je asi vybrano. Diky moc :]
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FLOE: vždycky se může stát, že ti kalíšek nesedne (ať celkově jako výrobek, tak třeba konrétní typ nebo velikost), proto bych se dneska rozhodovala podle ceny - samozřejmě pokud by materiál, původ a další takový vnější parametry byly srovnatelný, což u yuuki a ladycupu imho jsou. Pokud by i ta byla srovnatelná, tak bych se rozhodovala podle barvy;)
    FLOE
    FLOE --- ---
    Poradite prosim ohledne ceho se rozhodovat pred prvni koupi?
    Kalisek budu kupovat prvne a nevidim prilis rozdily mezi znackami. Recenze jsou 50/50, tak z toho nejsem moc chytra. Vybiram konkretne mezi LadyCup a Yuuki.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Taak, Luna je doma. Objednávala sem si fialovej, byl na obrázku hezčí, ale snad mi vydrží zas aspoň ty 4 - 5 let. NOrmálně se těším na ms:D

    Jen mi příjde dost velkej....
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Tohle nad míru pobavilo, tím spíš, že jsem to zrovna dneska řešila s jednou slečnou. :-))

    Menstruační kalíšek z pohledu muže: ženy, nesahejte nám na naše kastroly - Ekolist.cz
    http://ekolist.cz/...a-navody/menstruacni-kalisek-z-pohledu-muze-zeny-nesahejte-nam-na-nase-kastroly
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    INFLIXIMAB: dospívají nám klientky ve službě 10 - 12 let a rádi bychom jim nabídli diskuzi s někým mimo zařízení, zároveň pro nás asi lepší s trochou alternativy. místní gynekoložky kalíšky neznají a nepoužívají, čili by ho jistě holkám nedoporučily - a to my byhcom rády :D
    INFLIXIMAB
    INFLIXIMAB --- ---
    KETHAMINA: zájem úplně nemám, neb praha daleko, ale můžu se zeptat, co to je za akci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam