• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    SARULI
    SARULI --- ---
    NEVENA:
    Proč dva kusy, když to L je ti velké?
    Jinak měkká je v malých velikostech i Meluna. A je tam i M a S, to S už bude asi hodně malé.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    LAURA: Uvažuju o koupi S jako 1+1 na kalisek.cz
    LAURA
    LAURA --- ---
    NEVENA: ja jsem si ho koupila.. proc?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Plánujete tady někdo koupit LadyCup L?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak mě to napadlo. Dívala jsem se na Ladycup S, co jiného v téhle velikosti a menší cenové relaci je měkké?
    Vzhledem k mému věku bych spíš čekala, že budu potřebovat větší, docela mě to překvapilo
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    NEVENA: tak to chozeni na zachod vypada, ze ti tlaci na mocak, takze asi spis poridit mensi (a mekci)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Hm tak dneska jsem kalíšek dala vyvařit, ač mám třetí den cyklu. Zandat i vyndat šel dost blbě, za cenu bolesti a podráždění, při vyndávání jsem si asi udělala škrábanec a navíc obě noci, co jsem ho měla, jsem každé dvě hodiny musela jít na WC. Co s tím, pořídit menší nebo větší? Měkčí?
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    ANNNA: já mám také zkušenost s většími bolestmi s kalíškem. Nevím, čím to je, ani jestli se s tím dá něco dělat.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Zdravím, máte tady někdo zkušenost s iCare? Koupila jsem v akci na vyzkoušení vel. 1, průměr 43 mm. Zatím jsem ho zkoušela jen několikrát, ale mám dojem, že částečně protéká.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    LANTHAL: Taky sem v Brightonu děkovala vynálezci, zrovna jsem to dostala, a šly jsme se nazí koupat k moři, nic mi nikde nelezlo, nečouhalo....
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    Holky, lituju vás s těma problémama. Já teď byla na dovolený u moře a za kalíšek každé ráno zase děkovala bohu (teda spíš vynálezci/výrobci/prodejci/nyxu,...). Ráno nasadím a večer si mám problém vzpomenout, že bych ho měla vylít ... při představě šaškování s tampónama u moře a v bazénech se o mě pokoušejí mrákoty :)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    BEBEBE: První den jedu na tamponech :/ Krom obtékání mi taky první den kalíšek podstatně zhoršuje křeče (už jsem to teda pár let netestovala :)
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    LAURA: Hm, zvlastni. Proste prvni den nevychazet z domu, druhej uz se to zlepsi a pak v pohode...No divny. Kazdopadne diky za odpoved. Ted koukam, ze jsem tam napsala dvakrat, ze me to depta :)) To me to asi depta vic, nez jsem mela v umyslu vyjadrit :D
    LAURA
    LAURA --- ---
    BEBEBE: zkusenost nemam, ale zni to jako vysoky podil hlenu, ktery zacpava dirky.. s tim asi nic nepujde udelat :( jedine vyzkouset dalsi druhy kalichu, ale jestli je fakt problem v zacpavani direk tak si asi nepomuzes.. pripadne muzes hodne casto vyndavat a dirky vymyvat? ze te to depta chapu. ja jsem taky jednu chvili nemohla yuuki pouzivat a bylo to pro me taky strasne neprijemny. problem se nastesti vyresil ladycupem.
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    Od ty doby, co jsem prestala pouzivat hormonalni antikoncepci, mi kalisek (oba, mam luno a jeste nejakej jinej) prvni den menstruace proste obtykaj. V kalisku nic neni a kolem bordel. Nechapu to a dost me to depta, nemate s tim nektera zkusenost? Pritom se normalne rozvine a prilne (snad). Dost me to depta.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    GIDDY: nucena? pouzivas tu houbu porad, se stejne velkym nadsenim? premejslim, ze bych na ni presla..
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    HANUSCHA: dokonce imho není ani potřeba vyvařovat, stačí nechat na vzduchu oschnout.

    a díky za připomenutí, taky se na superčištění dneska vrhnu :)
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    LAURA: dik:-)
    LAURA
    LAURA --- ---
    HANUSCHA: nemusis mit strach, na tvem postupu neni nic zavadneho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam