• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jsem na fb asi 3 měsíce, aktivně asi 14 dní a jako nevim no... většinou tam lidi co znám (a ex-girlfriends) píšou nějaký žblebty (např: čas na novoroční sexíček...) a nějak jako mi nepřijde moc zajímavý tam chodit.. mrknout se na fotky jak ty lidi vypadaj po čase jako jo, ale na pokec stačí icq... celkově mi to přijde docela jako ztráta času na tom viset..
    HOCH
    HOCH --- ---
    M1C4A1: to se da prezit, hlavne at nevymyslej nejakou novou hovadinu typu kvizu... Trvalo mi docela dlouho, nez jsem je vsechny odfiltroval, takze tyhle skupiny se prezijou, ptakoviny ne :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    http://www.tyinternety.cz/socialni-site/facebook-pomalu-nasazuje-dalsi-redesign-519

    Připravte se na další nápor skupin "Chceme zpět starý Facebook!"
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    CRUSHEER: :D jen bacha na masturb catcher :D
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    OGLOKOOG: Jak rika M1C4A1 - michas jablka a hrusky.
    FEDAJKIN: No hele, nikde tam nejsou odkryty bradavky a kdyz uz by byly, kdo by to nahlasoval? :))
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    hele, není to náhodou na puritánksém FB zakázané?

    http://www.facebook.com/pages/Prsa/232348714674?v=wall
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    OGLOKOOG: Nadávání na stát a daně není trestným činem, hanobení rasy, národa, přesvědčení je.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    M1C4A1: Dneska zrušení skupiny proti cikánům, zítra zrušení skupiny proti vysokým daním, za měsíc celostátní zákaz facebooku, aby jsme si moc nevyskakovali. Já bych to s těmi většími pravomocemi nepřeháněl.
    GEG
    GEG --- ---
    LEON_CHAMEAU: thats it. dik .)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    GEG: Jj, uplne dole, vedla odkazu na starsie prispevky su moznosti.
    GEG
    GEG --- ---
    tuší někdo kde se upravuje nastavení pro zobrazování novinek/příspěvků od přátel? Příklad: u někoho jsem nahodil "skrýt" a ted bych to rád dal zpět
    KLA
    KLA --- ---
    M1C4A1: alespoň něco...
    no snad to bude lepší
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    KLA: tuto stranku som uz reportoval asi pred dvoma tyzdnami. Myslim ze to dava odpoved na Tvoju otazku...kazdopadne to treba riesit, ma to cenu.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    KLA: Už se tím prý povedlo zrušit tyto skupiny:
    "Cikáni zpět do jejich vlasti"
    "Mrtvy cigan - Dobry Cigan"
    "Za 1 fanouška... o 1 cikána méně! Pojďme vyčistit ČR!"
    "Pokud nejsi cikán, přidej se..hned xD !! Pro ty co nejsou černý, nesmrděj a neserou ostatní lidi"

    Chce to vydržet, nahlašovat a doufat, že Policie získá větší pravomoci a bude moct ty lidi, co tam píšou, "kontaktovat".
    KLA
    KLA --- ---
    máte někdo zkušenost s reportováním stránek? Má to vůbec cenu? zrušili někdy nějakou?

    Každým přidaným zemře 1 cigán.Tak se přidej a vyčarujeme si BÍLÉ Vánoce!

    a podobné
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    _ALBETH_: bohužel nejde, jedině přestat fandit.
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj, prosím, jak se dá zrušit účet? dík
    HOCH
    HOCH --- ---
    DHA: njn, tak ale zase jesteze jsem si vytvoril navyk takovyhle vecy zakazovat a ignorovat... No a po case se takovyhle hovadiny vyskytujou cim dal tim min :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam