• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    dá se někde nastavit, aby se na mym wallu nezobrazovalo, že jsem někomu něco komentovala (stav, fotky, aktivitu)? Dřív jsem to měla blokovaný, ale po tý poslední změně, co udělal fcb ohledně nastavení soukromí, se mi to na wallu zase zobrazuje a já nemůžu najít, kde to vypnout.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    neda sa niekde vypnut zobrazovanie kto sa pridal do akej skupiny? ak nie asi si budem musiet vymazat na nejaky cas mojho prave cerstvo zalubeneho kamosa. To je neskutocne kam sa on pridava :D
    HOCH
    HOCH --- ---
    M1C4A1: a dam ranec za znamky, vid? :D
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    HOCH: Dary přeposílej MUI. :-D
    HOCH
    HOCH --- ---
    MUI: :)
    TARMAQ: nijak, sami vedej, jaky to ma riziko, takze pokud se tak stane, je to jen na nich :)

    btw, ta lite verze neoplyva zadnou blbosti a jsou tam jenom ty zakladni veci, takze se mi zacina i tak nejak libit :) Sice bych tam narval jeste farmu ale i bez ty se da v praci zit :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    HOCH: az jim nekdo na zaklade toho anonymizeru ukradne account, tak ti budou rikat jak? ;]
    HOCH
    HOCH --- ---
    MUI: fakt moc diky, ted mi tady v praci rikaji guru :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    MUI: jo takhle :) Zkousel jsem to a jde to....
    ...parada, diky moc, jsem ti zavazan :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    MUI: bohuzel ne, taky to tu mame zakazany :( Podle myho vsechno co je *facebook.com, tak tu nezobrazim ani kdybych se buhvi co :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...ohledne tohodle tematu my v praci pouzivame hidemyass.com ale na facebook je to kratky a hazi to chyby a nezobrazi se mi to tak, jak ma :( Takze v praci jedem bez facebooku :)
    ...pokud mate nekdo nejakou spolehlivou stranku, ktera to vysekne bez chyb, sem s ni :)
    TOM
    TOM --- ---
    M1C4A1: jasně - JE tam to nebezpečí
    a konkrétně FB se dá přepnou do angličtiny (většina anonymizérů je usa)
    ale při tom množství lidí kteří je určitě používají... já se nebojím a v práci používám ;)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    TOM: Na druhou stranu - proč myslíš, že lidi dělají tak ochotně webový anonymizéry? Protože přes ně každej tupě posílá svoje přihlašovací údaje. :-]
    TOM
    TOM --- ---
    příklad: http://www.rocketsurf.net/
    můžeš zkusit i doma. zadej jakoukoli stránku a sleduj adresový řádek
    TOM
    TOM --- ---
    HOCH: překvapuje mě jak málo jsou rozšířené anonymizéry
    naštěstí
    jinak by je admini začali vyhledávat a blokovat taky .)
    HOCH
    HOCH --- ---
    MICHIGAN: souhlas, si mela videt, kdyz nam to odpojili v praci, mnoho lidi vcetne me si rvalo vlasy a chodili jak na drogovym abstaku :)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    HOCH: no, ale zkus vzit lidem jejich drogu ;) spousta lidi uz dneska poklada facebook za samozrejmost a kdovi, jestli by se bez nej obesli - navic tam ma i zivnost spousta firem, to nejde jen tak zrusit :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ANNIE: HOCH: FROGY: Díky moc:)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...muj osobni nazor je takovy, ze vyvojari oddaluji velky tresk, ktery bomba jmenem facebook je. Myslim si, ze hodne veci je udelano zpusobem jen tak tak a ze to drzi na dobry slovo a ze jednoho dne se to vsechno poradne zhrouti... Zatim to ale vypada, ze to stihaj udrzet ale tyhle vypadky jsou docela casty a docela se i obnenuji, takze problem neni v jedny veci ale asi ve vicero z nich :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    mne se zase u nekterych useru nezobrazuje zed obcas :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam