• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    BOO: me se to ted stalo taky, jazyk sem nemenila. Podle me to souvisi s prechodem na novou verzi. Blbne mi vic veci...

    Nevite nekdo cim to je, ze pokazdy kdyz se meni verze, tak se v notifications objevuje mnohem vic spamu?
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    BOO: Zmenil jsem si jazyk z CJ na AJ, pac ta CJ byla fakt pomotana...ted to zase blbne, ach jo.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    CRUSHEER: spíš by místo keců měli hodit aspoň text té DMSky aby trochu pomohli.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Btw:
    "Dnes večer v 22:00 na celém FB proběhne 5 minut ticha. To znamená žádná pošta, komentáře, nebo jakékoliv jiné aktivity na této stránce. Na památku všech ztracených životů při zemětřesení na Haity z tohoto týdne. Pokud souhlasíte, prosím zkopírujte tento status a nechte ho zde dokud neuběhne tento moment ticha."

    DHA: Jak se lidi dokazou chytit Haiti je neskutecny. Meli by si brat ale na cile trochu min zavazny temata imho, tohle je uz moc
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    _JOAN_: Posledni tri dny porad.
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    už vám taky přišlo?

    vezmi knihu, kterou máš nejblíž
    - otevři ji na 56. straně
    - najdi 5. větu
    - napiš ji jako status a pravidla dej do komentáře....
    DHA
    DHA --- ---
    Facebook: na komentáře lze nyní odpovídat přes e-mail

    http://www.lupa.cz/zpravicky/facebook-na-komentare-lze-odpovidat-pres-e-mail/
    DHA
    DHA --- ---
    Tak vrchol debility pravěpodobně nastává http://www.facebook.com/group.php?gid=259284482230&ref=mf , já se na to snad už ani nemůžu dívat, jak jsou lidi masově dementní. Za hodinu, co to sleduji a co to vzniklo, je tam skoro tisíc lidí. Řekla jsem, jestli mi to někdo pošle, jde pro blbost z přátel.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    XMARGE: no hergot, je to tak..:) díky moc. to skutečně nechápu, jak jsem si to mohl omylem vypnout.)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MATHEW: zobraz si ty upozornění, klikni nahoře v okýnku na "zobrazit vše", vyjede seznam všech upozornění a vpravo máš možnost nastavit, co se tam zobrazuje. tipuju, ze budeš mít odtrhnutý "informační kanál - komentáře"
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    už opravdu nevím kde to v tom nastavení najít: chodí mi notifications (vpravo dole), když někdo dá like mému příspěvku, ale už mi nechodí upozornění, když někdo ten příspěvek okomentuje. asi jsem to někde musel omylem vypnout, jinak si to neumím vysvětlit
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MYJKA: Řekla bych, že je to novinka.. dřív jsem lidem koukala na wall až do doby, kdy se na fcb zaregistrovali...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    To je nejaka novinka ze ked si pridam priatela tak vidim jeho wall az od toho okamihu a nevidim co bolo predtym alebo som si to iba doteraz nevsimla?
    HOCH
    HOCH --- ---
    FROGY: jj, muzu potvrdit. Napr. jde o masovy vyuzivani prostredniho jmena pro psani prezdivky nebo jinych, dalsich ptakovin.
    FROGY
    FROGY --- ---
    LOPIK: a ja zase sleduju po prvni vlne realnych jmen na fb spis odklon k ruznym pseudonymum... lidi uz se vetsinou navzajem nasli a ted realna jmena uz tolik nepotrebuji (mozna;))
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ono se časem internet na ty reálný jména asi stejně dostane (samozřejmě budou existovat dál oblasti, kde bude fungovat nějaká iluze anonymity, ať už větší jako je třeba 4chan, nebo míň jak tady na nychu. A asi bude i vždycky možnost to jméno neukázat včem.) Už ani dneska není na Facebooku nebo kdekoliv na podobných sítích skoro nikdo anonymně. Možná těch pár uchylů (a falešných účtů ;), co honí péro. Ostatní tam jsou kvůli známým..
    Když se potkám někde v hospodě s někým koho neznám, tak mu taky řeknu, jak se jmenuju a nebudu si vymejšlet, že jsem nějakej Lopík nebo co..
    TK_
    TK_ --- ---
    TK_: já si tak jako soukromě myslím, že při té poslední změne dostaly některé aplikace výsadní postavení (Likes, Pages, ... prostě ty, co se objevujou v mobilním a lite facebooku) a ty prostě odfiltrovat nejdou.
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    TK_: Aha, to bude taktez ten muj problem.
    TK_
    TK_ --- ---
    XMARGE: taky by mě to zajímalo, nevíte někdo?
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    Nemuzu v nastaveni najit funkci, ktera zabrani zverejneni toho, ze jsem napsala nekomu na zed.
    U me na zdi se to sice objevi, ale mam ji skrytou, takze to neresim.
    Objevi se to ale vsem pratelum v nejnovejsich prispevcich.
    Chapete me? Nebo se to uz resilo? Dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam