• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    ADAMM: díky
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    M1C4A1: no evidentně teda jo, ale jak na ten poměrně hloupý bug že :)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    M1C4A1: důležitý jsou body a je jedno jak ...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    TOMBOM: Teoreticky to nějak jde. Viz http://www.outsidermedia.cz/Odhaleno-Za-uspechem-Premluv-babu-stoji-medialni-agentura-1.aspx a
    "Nasnadě je tedy otázka, kdo tím autorem stránky je. Že by sám pan Zelenka? Nebo snad Jirka Mádlů s Martou Issovou? Ale kdepak…

    Způsob jak autora vypátrat, existuje, a není to nikterak složité, chce to jen vědět jak (pomocí poměrně hloupého bugu, který využívají reklamní agentury při oslovování autorů populárních stránek za účelem reklamy)."
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    BOO: requestů můžou být i tisíce. nicméně může to být způsobené i tím, že byla fanouškem příliš mnoha stránek - pokud vím, tak se to počítalo dohromady. takže např. max. 3000 přátel a 2000 oblíbených stránek. ovšem s tím, jak se FB vyvíjí, tak to budou imho muset brzo změnit, protože zatímco těch 5000 přátel z jejich pohledu chápu, u stránek jim podobný limit bude brzo vadit...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Jak moc těžké je napsat pro FB nějakou primitivní aplikaci?
    Konkrétně mě napadlo, že bych zkusil napsat nějakou blbinu, která vypíše seznam přátel, kteří nejčastěji mění statusy zadaný, nezadaný. :)) Jmenovalo by se to (pracovní název) "Kdo je největší kurva/kurevník mezi tvými přáteli"? :-D
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    BOO: nevím...myslím kolem 200, ale ověřené to nemám.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    VASUCEK: to je známý fail FB... v nejhorším případě můžeš ohlásit "hijack" stránky jejím původním správcem a požadovat FB, aby mu sebrala práva (a dala je tobě), ve smyslu Copyright infringement (když je to třeba bývalý zaměstnanec, kterému rupne v bedně a začne vyvádět nesmysly). mělo by to zabrat - otázka vždycky je, jak dlouho to bude trvat ;) jiné cesty ale nejsou.
    když se stránky prodávají, tak to většinou její majitel prodá i s příslušným accountem, který měl pro vytvoření stránky udělaný.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    FROGY: Fuck! Nicméně díkes za info ;)
    FROGY
    FROGY --- ---
    VASUCEK: zakladatel muze pridavat a odebirat adminy, ti nemohou odebrat admina zakladateli
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Byl jsem jmenován správem page. Je možné aby mě administrátor, který page založil a následně mě jako správce jmenoval, nějak vymazal? Jde to rozhodnutí zpětně vzít? Já u něj možnost "Remove administrator" nemám, takže ho vymazat nemohu. Tu vidím jen u sebe a zajímá mě, zda-li to má ten druhý stejně? Neví někdo? Díkes
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RACHETIK: já platím kartou mBank a žádný problémy jsem nezaznamenal. ale ta má zrovna nic moc kurzy, takže až mi přijde AXA karta, zkusím tu - prý je tam kurz hodně dobrý.
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    nemáta někdo zkušenost s placenim reklamy? která karta se osvědčila nejvíc? co sem tak brouzdal po fórech tam s tim sou nějaký problémy údajně... díky moc
    FROGY
    FROGY --- ---
    TOMBOM: imho nelze
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    jo a nevíte někdo jak zjistit správce fanpage? když se to tam nikde nezobrazuje?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Uživatelský profily, který maskují akorát nějakou firmu, okamžitě reportuju jako "Does not represent a real person". :-> Nemám tady to zneužívání rád.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: ale mají to práce docela dobře vychytané a zdá se mi, že čím dál líp :-)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    OFFINKAA: No co jsem to už jednou zkoušel tak ja akorát problém, že člověk musí vyplnit to jméno a příjmení, což je občas problém ty dvě slova. No košér nekošér, když to nemaj vychytaný, tak co člověk nadělá žejo :)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: Mám ,klienta, který skoro 1000 friendů - i když dneska už není košér propagovat firmu nebo událost jako profil, a je to úplně OK:)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: nebude

    BOO: They have too many friends with friend requests. Even if the number of friends is decreasing there is probably enough awaiting friend requests to meet the limit. Wait a couple of days as the number of friends in their request queue is too many... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam