• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    SITH
    SITH --- ---
    jde se nejak schovat a nebyt videt "online", tj. zelene kolecko vedle jmena? stava se mi casto ze si s nekym pisu pres postu a pritom ho nevidim zelenyho. Thx :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    M1C4A1: neukazoval nahodou DIM_ Recommended nastaveni?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    DIM_: Já to teda mám víc omezenější. Hlavně mám asi X skupin s uživatelama, pro který mám různý práva.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    CHILDINTIME: podle me zalezi i na html formatovani stranky, urcite to tam bere text z title, pripadne udaje z metakodu - podrobnejsi popis toho je treba tady http://www.sovavsiti.cz/weblog/142/facebook-friendly-stranky (ale je fakt, ze obcas to blbne a nanacte se to, to se stava)
    DEEJAYY: gif jde snad dat jenom pres profil fotku, kdy obrazek nahrajes s priponou jpg... ale nevim, nezkousel jsem to, jen jsem to uz slysel z nekolika stran.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    FEDAJKIN: mam zkusenost s tim ze se to nestane pokud nadpis nebo link toho clanku odkazuje nejaky zakazany slovo :) treba kamaradka psala clanek o sexu ve meste a dala tam link - kterej se zobrazil uplne 'debilne' a hned potom dala link na clanek o necem jinym a ten uz byl standartne dobre..ale treba je to jenom nahoda a zda se mi to no..
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    netušíte někdo jestli lze nastavit aby se mi na mojem profilu nezobrazovali veškerý aktivity který vykonám ?
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    už někdo přišel na to, jak vkládat na FB gif?

    druhej dotaz - mojí mladý FB ukazuje jakoukoliv aktivitu jejích přátel, např. ten a ten okomentoval tamtu fotku atd... ale mě to ukazuje fakt jen statusy, videa, fotky, odkazy, přátelství .. může to být počtem přátel? cca 50/200
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Cus, kdykoli hodím an FB dokaz na nějaký článek, dá mě to na výběr obrázek který chci aby u toho by a automaticky to k tomu hodí uvodní text z toho článku. U některých se tak ale nestane, nevíte čím to může být? diky..
    SITH
    SITH --- ---
    DIM_: .DD
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SITH: To vypada na desnou pindu. Z tech par fotek co sem videl to je jasnej pripad boje se starnutim skrz to vsechno foceni a retusovani:)
    Takova ta, ktery kdyby nekdo 20letej rekl "ty stara kravo", tak mu v afektu vrazi podpatek do krku:))
    DONALD
    DONALD --- ---
    facebook whore
    SITH
    SITH --- ---
    DIM_: tento silvestr se vyfotila ve vyrivce, oznacila tam vsechny svy pratele a nez jsem si ji dal do ignore, tak jsem mel rano asi 389 novych upozorneni ze nekdo komentoval moji fotku, na ktery jsem vlastne ani nebyl :D
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Hm koukam:)) To bude takovej ten typ, co si potvrdi kazdyho v pratelich i kdyz vi kulovy kdo to je:)

    Tem se snad i rika "friend-hunter" nebo tak neco.
    DONALD
    DONALD --- ---
    RICKOUS: ale ja zas nechcu to mit globalne zakazane vsechny fotky (mam je povolene friends only)
    SITH: taky dobry ;)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Zdravim. Nevim, jestli to tu uz neprobehlo, ale zeptat se musim. Neni nejaky udelatko do facebooku, ktery by mi treba ve forme kalendare ukazalo, co jsem na facebooku ktery den psal a posilal? Diky.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SITH: No jasny, takovyhle skupiny si vede vetsina, ale tu zed nenastavis u zadny z nich.

    Kazdopadne, nemuzes ukazat nejaky foto ty narcistky? To me fakt hrozne pobavilo, jak taguje dalsi lidi na svy foto:) S tim sem se jeste nesetkal.
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    a je aspon zajimava? to je zlo tohle
    SITH
    SITH --- ---
    DIM_: ja mam oznacene dve customize skupiny "visible a invisible"...jedni vidi vetsinu, druzi nevidi nic. Ale ten trend kterym se facebook ubira se mi taktez nelibi


    DONALD: ja mam v pratelich jednu slecnu, ktera se sama vyfoti a nataguje tam vsechny sve kamarady jen proto, aby ji kazdy videl jak je zajimava :(
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    DONALD: můžeš si nastavit ať se fotky na kterých si označený zobrazujou na tvé profilu jen tobě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam