• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    OFFINKAA: ja ji mam bezne blokovanou pres greasemonkey, ale obcas si to vypnu a prectu si to, abych se pekne vystresoval a podekoval ze mam monkey :D
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    SITH: nechápu tedy, proč ji máš v přátelích nebo ji nemáš blokovanou :-)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    FEDAJKIN: určitě záleží na html stránky. ve chvíli kdy se jedná o nějakou shit amatérskou stránku, tak se většinou fotky žádné nezobrazují.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Neriešili ste niekto validnosť webu, keď sa používajú tagy FBML?
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    muzu nejak ovlivnit to aby mi nechodili pozvanky na akce?
    DONALD
    DONALD --- ---
    VASUCEK: a proc si toho co ti pise nezablokujes jednoduse? email pokud ho nema zobrazen urcite nezjistis
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Prosímvás jde nějak podle nicku zjistit email? Někdo si myslí, že je vtipné mi psát pod fake nickem (přičemž na profilu nejde nic vidět a je založen pouze za tímto účelem). Dík
    SITH
    SITH --- ---
    tohle musim cist kazdy den :D

    Uživatelce **** **** se líbí Je těžké někomu něco dokazowat,když si stejnak bude myslet ,,swoje,,..!! a 14 dalších stránek.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    M1C4A1: aha, zahada vyresena :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    MICHIGAN: Si s ním píše přes poštu, ne přes chat.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    SITH: jak rika fedajkin, i kdyz pokud druhyho nevidis zelenyho, tak je mi pak zahadou, jak si s nim muzes psat - ale je mozny, ze je to nejaka nedokumentovana fce, kterou vyuzivaji externi chatovaci programy, napr. pidgin, jabbim nebo trillian.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    SITH: jestli myslíš fb chat - options - go offline
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    BOO: to mě právě nebavi..
    SITH
    SITH --- ---
    jde se nejak schovat a nebyt videt "online", tj. zelene kolecko vedle jmena? stava se mi casto ze si s nekym pisu pres postu a pritom ho nevidim zelenyho. Thx :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    M1C4A1: neukazoval nahodou DIM_ Recommended nastaveni?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    DIM_: Já to teda mám víc omezenější. Hlavně mám asi X skupin s uživatelama, pro který mám různý práva.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    CHILDINTIME: podle me zalezi i na html formatovani stranky, urcite to tam bere text z title, pripadne udaje z metakodu - podrobnejsi popis toho je treba tady http://www.sovavsiti.cz/weblog/142/facebook-friendly-stranky (ale je fakt, ze obcas to blbne a nanacte se to, to se stava)
    DEEJAYY: gif jde snad dat jenom pres profil fotku, kdy obrazek nahrajes s priponou jpg... ale nevim, nezkousel jsem to, jen jsem to uz slysel z nekolika stran.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    FEDAJKIN: mam zkusenost s tim ze se to nestane pokud nadpis nebo link toho clanku odkazuje nejaky zakazany slovo :) treba kamaradka psala clanek o sexu ve meste a dala tam link - kterej se zobrazil uplne 'debilne' a hned potom dala link na clanek o necem jinym a ten uz byl standartne dobre..ale treba je to jenom nahoda a zda se mi to no..
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    netušíte někdo jestli lze nastavit aby se mi na mojem profilu nezobrazovali veškerý aktivity který vykonám ?
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    už někdo přišel na to, jak vkládat na FB gif?

    druhej dotaz - mojí mladý FB ukazuje jakoukoliv aktivitu jejích přátel, např. ten a ten okomentoval tamtu fotku atd... ale mě to ukazuje fakt jen statusy, videa, fotky, odkazy, přátelství .. může to být počtem přátel? cca 50/200
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Cus, kdykoli hodím an FB dokaz na nějaký článek, dá mě to na výběr obrázek který chci aby u toho by a automaticky to k tomu hodí uvodní text z toho článku. U některých se tak ale nestane, nevíte čím to může být? diky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam