• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    FILUS
    FILUS --- ---
    poslední dobou se mi nezobrazujou "lajky" u statusů, ale když dám líbí se mi, tak se na chvílí objeví....asi klasickej výpadek.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    zkoušeli jste už někdo založit nový typ skupiny...nějak mi to blbne. Vložím příspěvek a za 2 minuty mi zmizne.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    perlicka :) btw. zprava tam nakonec byla :)

    HURDA
    HURDA --- ---
    SNICKERS: Někde jsem koukal na javascript, kterej to udělá, když budeš googlovat, tak snad najdeš
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    DIE_DIE: lze na klasickém firemním účtu - pages, nevím o tom, že by to šlo na osobním profilu
    CRUSHEER: možná to chce počkat pár hodin. nebo se smazat z více skupin.
    SNICKERS: napadá mě otevřít si seznam skupin a jednu podruhé otevřít a odhlásit se. Každopádně by to byla dobrá funkce moci se odhlašovat z více naráz.
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    To teď taky řeším, existuje způsob jak se odhlásit ze všech skupin /stránek/?
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Mam mensi problem s novejma skupinama:
    Ted se chci do jedny pridat a ono mi to rika, ze jsem v moc skupinach, at se z nejakych odstranim. Byl jsem na 300 skupinach (fb maximum), tak jsem se odstranil z 5ti, ale porad se nemuzu pridat do novy....
    Nevite bud jak se smazat ze vsech skupin, nebo neco jinyho?
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    ahoj nevite prosim nekdo, jak se da nastavit tato věc:

    chtěl bych aby po otevřeni meho profilu na fb, se misto zdi ukazalo jako první karta "poznámky"

    vite někdo jak na to prosím?
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    nastavila jsem si pro firefox skin na fb a ted se ho nemuzu zbavit. nevite, jak to odinstalovat/kde smazat?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Pracovník Google vyvinul Facebook Disconnect | Tyinternety.cz
    http://www.tyinternety.cz/novinky/pracovnik-google-vyvinul-facebook-disconnect-1919
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    HURDA: hmm, no nevím, před tím mi to šlo a dneska ani za boha.
    HURDA
    HURDA --- ---
    OFFINKAA: myslíš jako captchu? je tam docela těžká ;-)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Dneska jsem zkoušela rozjet svoji první aplikaci a trošku se s tím peru. Navíc se mi stalo, že mě to při zakládání další nechce pustit přes ty kontrolní kódy a nejde mi vytvářet dál. To je blbé, stává se vám to taky? že ty kontrolní kódy furt hážou error?
    Zkoušela jsem z jiného PC i s jiného profilu a nejde to. Grr
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    _JOAN_: kolik jich tam máš?
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    hmm, takže to půjdou všichni fans pryč a budou se muset kumulovat znova, skvělý. Ale díky za info ;-)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    _JOAN_: asi budeš muset založit novou stránku ...na tohle se holt musí dávat bacha. :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    _JOAN_: nejde to - a mail sice můžeš klidně zkusit napsat, ale podle mě na něj nikdo reagovat nebude.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Blbne jim to. :-)
    FANAE
    FANAE --- ---
    Taky vam zmizel celej ten levej panel, nebo je to zase jenom u mne?
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    _JOAN_: Stránka imho jen tak změnit nejde. Budeš muset napsat e-mail.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam