• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    HURDA
    HURDA --- ---
    EKSRR: page tab flavour FBML na to má speciální tag...

    fb:swf - Facebook Developers
    http://developers.facebook.com/docs/reference/fbml/swf

    ale myslím, že tady bude RICKOUS potřebovat i pomoc založit aplikaci a nastavit tak aby si jí přidal na stránku, ale to je jenom dohad....
    EKSRR
    EKSRR --- ---
    RICKOUS: bohuzel na facebooku nelze pouzit tagy FRAME a OBJECT , takze mimo jine i videa z youtube muzes vlozit pouze jako link
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (akurat teda ikonka bola samozrejme, ze ina).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    113KW: yep par krat sa mi to stalo :)
    113KW
    113KW --- ---
    113KW: a vzdycky to mam jen v upozorneni, ale pak to zadnej komentar nenajde a hodi tohle>
    Obsah je momentálně nedostupný
    Stránku, kterou jste chtěli navštívit, momentálně nelze zobrazit. Je možné, že je dočasně nedostupná. Platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela, nebo k zobrazení této stránky nemáte přístupová oprávnění.

    113KW
    113KW --- ---
    setkal se nekdo s tim ze ho komentuje otaznik s zabou? poprve sem tomu nevenovala pozornost, a rikala si ze to asi nekdo neco napsal a okamzite smazal, ale opakuje se to...
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Ahoj mam dotaz. Pomohl by mi nekdo vytvorit na moji fanpage zalozku na kterou bych potreboval umistit anketu a videa z youtube ?
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    ADAMM:
    UPC :(
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SKATEMURAI: protože O2
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    SKATEMURAI: Protoze se dneska kona velka demonstrace na Vaclavaku. Tak to fizlove vypnuli.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    podle me to predelavaj na tu novou platformu
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    zajímavé:
    6 Social Media Marketing Myths Debunked
    http://thenextweb.com/socialmedia/2010/11/15/6-social-media-marketing-myths-debunked/

    Myth No. 1: “You don’t control your brand. Consumers control your brand.”
    Myth No. 2: “You need to be where your customers are."
    Myth No. 3: "Perfect execution is not that important online."
    Myth No. 4: “When you don’t have time /money to create something, just curate content relevant to your brand.”
    Myth No. 5: “You need a strategy… for everything!”
    Myth No. 6: “Go viral! Go crowdsourcing! It works like magic!”
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    HURDA: tyjo, tak nakonec to bylo v samotném naprogramování té stránky...děsná věda ...pro mě :-( fuuu
    HURDA
    HURDA --- ---
    OFFINKAA: vrací ti to <body> :-)

    tab je čistý FBML, čili jenom vlastní obsah toho co má být ve stránce zobrazeno
    např:

    #začátek souboru
    <p>Hello tab</p>
    #konec souboru

    Pokud to tak máš, tak častou chybou bývá, že dojde k problému a server vrací nejakou error page, která samozřejmě obsahuje validní html - čili html i body tag
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    tak uvidime, co se z toho vyvine

    Facebook oznámil superschránku: e-maily, SMS i chat promění v konverzaci „přátel“ - iDNES.cz
    http://technet.idnes.cz/facebook-oznamil-superschranku-e-maily-sms-i-chat-promeni-v-konverzaci-pratel-1x8-/sw_internet.asp?c=A101115_213804_sw_internet_pka
    FANAE
    FANAE --- ---
    M1C4A1: +- to funguje porad :)))
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Tak já si ještě pamatuju, kdy to +- fungovalo. Než udělali ten Twitterovskej vzhled. :))
    FANAE
    FANAE --- ---
    M1C4A1: Nejde to do haje, ono je to tam celou dobu :)
    Jsem na FB +- od doby, kdy o nem v cechach slyselo pet lidi a nikdy to lepsi nebylo:)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    OFFINKAA: Neřekl bych, že je to monitorování, ale prostě se jen dá do kupy seznam informací, které v databázi už jsou tak jako tak. Jen je to vidět na jedné stránce.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    PETGRIDUS: Tak mně blbne Facebook furt. Nejdou mi nahrávat fotky jinde než v Internet Exploreru, občas se mi nechce refreshnout stránka, u aplikací/her mi nefunguje posílání věcí přátelům, nezobrazují se aktualizace, dokud stránku nenačtu natvrdo celou znovu (ne refresh)...
    Prostě to jde do háje, nějakým výpadkům už se vůbec nedivím.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    HADIAK: za výsledky odpovídá ID Bard. více jsme psali na náš blog, je tam vložená ta prezentace, kterou ve SME předělali - je to cz+sk dohromady: http://blog.ataxo.cz/article:cesky_a_slovensky_facebook_a_twitter_v_cislech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam