• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    CLUBEER: good one .) s potesenim konstatuji, ze svoje pratele a zname nehodnotim tim, zda je mam ci nemam v kontaktech na fb.. mam tam 11 konktatu a bohate mi to staci..
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    THESTOUPA: nemam ho v kontaktech, takze to nejde.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HAWLIS: a zkousel jsi toho znameho nekde oznacit? :-)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELESDY: tam to nabízí akorát moznost, ze fotky na kterych sem oznacen, uvidim pouze ja.. coz uz jsem overoval a nefunguje to moc spolehlive.. ale kazdopadne to neresi to, ze chci aby me neslo vubec nijak nikde oznacit.. ale znamej tvrdi ze to jde, ze to nekde nejak nastavil...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    M_IKESS: imho treba vyckat casu...
    M_IKESS
    M_IKESS --- ---
    prosím, taky bych se připojil jedním dotazem. Na netu hodně lidi píší, že se jim fb chat historie ukládá do zpráv, stejně tak to píší v help centru fb. mě se ale neukládá, nevíte někdo jak ji aktivovat?Nebo kde tedy mám historii chatu? potřebuju ji:) dík
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    cus dotaz, nevite nekdo pls jak se da nastavit, aby me nikdo nemohl oznacit na zadny fotce? dix
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    HADIAK: jop, jde to :) diky
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WOJTISHEK: skus ju pridat do blocked...?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Da se nejak zablokovat "nahodny" pristup k osobe, kterou nemam v pratelich a vim ze ma pristupnou zed pro pratele pratel, ktera, kdyz bych ji neustale sledoval, by byla kontraproduktivni k cemukoliv?

    diky
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CLUBEER: napadá mě, jestli to nemá u sebe nějak zakázané...
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    muzete mi poradit? zalozil sem skupinu ale nejde mi tam pozvat jedne clovek jinak ostatni jdou v pohode, cim by to mohlo bejt. diky
    JOPS
    JOPS --- ---
    ELESDY: jakej pouzivas prohlizec ? :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ELESDY: nemas to nejak blokovany ?? AdBlock ci neco podobneho ?
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    da se na fb nastavit udalosti jen vybrane udalosti? treba jen ty ktere jsem ja vytvoril nebo pridal?nechci aby se mi zobrazovali i akce ostatnich...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ELESDY: co ja vim, tak vybrany pratele nemuzes nijak schovat pred ostatnima ;)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TOM:
    timhle myslim ne


    HADIAK:
    to by mohlo byt

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam